Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Volt már hogy rajtakaptak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hogy rajtakaptak masztizáson vagy szex közben?

Figyelt kérdés
ne csak annyit írj h igen v. nem hanem hogy melyiken kaptak rajta és mi volt a reakció
2008. dec. 28. 08:29
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

engem szexen kaptak rajta:D

apukám nyitott ránk:D

annyit mondott: Csak okosan!:D

és röhögve elment

2008. dec. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
96%
Igen, mindkettő és kegyetlenül kellemetlen volt mindkettő.
2008. dec. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Inkább annak kellemetlen aki rátok nyit :) . Ránk öcsém nyitott ránk, egy hétig mukkanni sem mert, pedig nem kisgyerek, tudja mit látott :)
2008. dec. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
96%

Minket anyám lesett ki, bár megállta, hogy ne nyisson ránk.

Elég kellemetlen volt, mivel benne akkor tudatosult igazán, hogy már nem vagyok kislány.

2008. dec. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Ránk a hugim nyitott be..a fürdőszobában voltunk a mosógépenXD, szegény nagyon megijedt...sírt meg minden:(ugyh beadtam neki valami épp vizsgáltam hogy mért fáj neki a kukija mesét:S
2008. dec. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
95%

A vizsgálós történet az nagyon nagy XD


Egyébként én még nem buktam le:)

2008. dec. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
ránk egyszer a barátom huga nyitott ránk,azzal,hogy kértek gesztenyét?13éves volt.ennek már 6éve,és amikor gesztenyét süt,mindig eszünkbe jut,és csak röhögünk rajta!:-)))
2008. dec. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
95%
nálam öcsém nyitott rénk kétszer kb 10 perc különbséggel.mondjuk amugy is leskelődős és úgy tett mintha csak kérdezni akat volna valamit...először én voltam alul és be voltunk takarózva, közben bennem volt a barátom farka :D aztán másodszorra meg felül voltam és akkor is benne ültem miközben beszélgetni próbált velünk:D
2008. dec. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
98%
huhh.. Nekünk a barátom anyukája nyitott be ránk.. Pont szoptam a btom:$ Olyan kellemetlen volt, mert eddig mindig kopogott, most meg elfelejtkezett róla :D Azóta nem is merek náluk menni nagyon kellemetlen:S
2008. dec. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
az a vizsgálós tényleg jó :D az előttem lévő meg jaj télleg ciki,én se mernék többet odamenni :) mi ezért is zárjuk kulcsra kényes esetekben,mert van egy leskelődős öcsém,na meg szülők.. a kopogás sokszor sz*rt se ér,mert kopog,de már nyit is be,szóval esély nincs azt mondani hogy NEE! :D
2008. dec. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!