Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Volt már hogy rajtakaptak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hogy rajtakaptak masztizáson vagy szex közben?

Figyelt kérdés
ne csak annyit írj h igen v. nem hanem hogy melyiken kaptak rajta és mi volt a reakció
2008. dec. 28. 08:29
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a szülők diszkrétek, tudják, hogy már lassan két éve nem vagyok kislány, nem foglalkoznak vele, csak annyit mondanak, OKOSAN!!! Azt az elvet vallja, hogy minek rossz neki, ami nekem jó :D:D Nálunk annyi még a szitu, hogy építkezés előtt állunk így ajtó nuku.... de mivel a barátom igazi úriember és diszkrét ő is, így próbléma egy szál sem... :D:D

Üdv. Edina

2008. dec. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer az egyik barátnőm jött be és nem is kopogott csak leült és bámult..halál ciki volt..a barátom mondta neki h Nem akarsz hazamenni? és felpattant..nem is szólt hozzánk vagy 2 hétig..sztem, azt se tudta mi van:D De kb 2 percig csak ült és nézett mi meg csak őt néztük h most mi is van?? Jujj..
2008. dec. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
68%
engem még nem kaptak rajta:)hála istennek:)
2008. dec. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim válasza:
88%

negem masztin kapott raja anyukám

16 vagyok...

mondtam utána neki h ez teljesen természetes és csinálni is fogom...

2008. dec. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
74%
Előző válaszadó: Fiú vagy lány vagy?
2008. dec. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim válasza:
84%
fiú...:D
2008. dec. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
95%
engem apukám 3 éve szenteste XD bejött h hozzak neki a boltból halászlékockát..majd mikor látta mondta h ráér az a kocka:Dírtó ciki volt
2008. dec. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk be volt zárva a pasimnál az ajtó, de az anyukája jött volna be, mi elhalgattunk, és mondta a pasim h én öltözök azért van bezárva. Aztán jött vissza az anyukája kb 10 perc múlva és megint nyitott volna be, és faggatott minket: Mit csináltook? Erre a pasim felkelt, kinyitotta az ajtót és álló f--al közölte az anyukájával hogy "baszunk". Na erre mindenki kiakadt! Tök vicces volt aztán másnap nagyon kínos volt a hazamenetel. :)
2008. dec. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
78%
Uh..ez durva
2008. dec. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

Uhh vannak jó sztorik... :d

Na hát nálunk barátom nagypapája nyitott ránk. Nem volt otthon reggel elment orvoshoz üres volt a lakás. Szerencsétlenségünkre előbb végzett a dokinál és hamar hazaért, mi meg a nagy hévben nem hallottuk ahogy bejön. Már csak akkor vettük észre, mikor nyitott be a szobába, hogy 'Halihó!'. :D:D Elég ciki volt, de nem csinált ügyet belőle, kiment a konyhába, megvárta míg felöltözünk aztán ennyi...:D Azért nekem kicsit kellemetlen volt utána elköszönni tőle.

2008. dec. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!