Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen a jó férfi fenék?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a jó férfi fenék? Forma, szőr, stb.

Figyelt kérdés
2008. dec. 27. 14:41
 1/4 anonim válasza:
48%
figyejj ha szereted a pasid akkor nem azt fogod nézni hogy pici nagy feszes vagy szörös vagy mitudom én hanem hogy ö a tied s kész ennyi
2008. dec. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kinek milyen. Annyira változó, hogy ki milyet szeret, mint maguk a fenekek. Azért általában ha olyan mintha paróka lenne rajta, azt kevesen kultiválják, meg ha pörsenéses. Gondolom azt meg sem kell említeni, hogy legyen tiszta, azt hiszem ez annyira alap dolog.


Én az olyan férfifeneket szeretem, ami kényelmesen markolható :)

2008. dec. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan olyan,mint az Uramé :p formás,feszes,kicsit szőrmók..olyan cuki. :p egyszerűen megveszek érte..még éjjel is,ahogy felébredek megmarkolászom..csak ellenőrzés képpen :D
2008. dec. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
formas? az milyen? gombolyu?
2009. júl. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!