Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, zavar ha göndörödik a...

Lányok, zavar ha göndörödik a szőr egy fiú/férfi lábán?

Figyelt kérdés

Eléggé szőrös típus vagyok, de csak a hónaljamat borotválom, plusz az intim szőrzetemet rövidre vágom. A lábamat nem szoktam, de már göndörödik rajta a szőrzetem, mivel elég sűrű. Lányok, ez zavar titeket?

Mert nekem így kényelmes, nem akarok azzal szórakozni hogy rövidre vágom. Szerintetek így ízléstelen, hogy göndörödik?:S

(Csak mert néhány fiú osztálytársam borotválja a kezét + lábát, aztán beszóltak érte, hogy hogy néz már ki...:S)


Köszi, 15/F


2010. szept. 12. 22:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hát nekem van jobb dolgom, mint a lábszőröket nézegetni xD

Szerintem nagy gondok vannak, ha a csaj azért nem jön veled össze, mert göndör a szőr a lábadon:D:D

Szóval szerintem nem zavaró;-))

2010. szept. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem zavar.

Én attól kapok hányingert, ha egy férfi/fiú szedi a szőrt a lábáról, a kezéről már nem is beszélve.

Bőven elég a hónalj és az intim szőrzet kordában tartása.

2010. szept. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az ízléstelen, ha egy férfinek csupasz, vagy épp csak borostás a lába... az nagyon gáz.
2010. szept. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, nem ízléstelen:) Te a normális férfiak közé fogsz tartozni, és ez így van jól. Megnyugtatlan, a lányok többségének a férfiak tetszenek, szőröstül bőröstül, nem pedig a kis csupasz fiúk. És teljesen jól vagy így. Azt nem szeretem ha a hónalj szőrős, attól kiráz a hideg:) 18/l
2010. szept. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha a csupaszságra buknék, csajjal járnék.

Nektek az tetszik bennünk, ami nektek nincs: mell, kerek fenék, kerek csípő, csupasz puha bőr.

Mi pedig normális esetben azért tartunk titeket férfiasnak, mert szélesebb a vállatok, izmosabb a karotok, szőrösebbek vagytok, mélyebb a hangotok, szőr van a mellkasotokon... ezért tetszik a férfi test és nem a női.

Nekem nagyon nem jönnek be a csupasz testű, szolizott, szemöldökszedett, melírozott hajú stb pasik.


24/L

2010. szept. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Persze most az intim testrészeket kihagytam... természetesen az is beletartozik a szükséges dolgokba, de most nem arról volt szó...

2010. szept. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
dehogy! sokkal jobban zavar ha az enyémen nő ki egy és kikunkorodik. fiúkon természetes, inkább az zavar ha nincs ott semmi.
2010. szept. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

hát én kiborulnék ha a barátom szőrteleníteni kezdené a lábát! honaljkutyi ne ugasson, délebbre meg azért ne legyen dzsungel, és ennyi pont elég egy pasinak!

22L

2010. szept. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%

még szerencsés is vagy:)

Legalább van valami pasi kinézeted, a legtöbb 15éves hol van még ehhez...még kisfiúk..:D

16/L

2010. szept. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Hát akkor nem foglalkozok velük... Én így érzem jól magam, remélem ha majd tetszeni fogok valakinek, azt nem fogja zavarni.

Csak annyit cseszegettek vele az osztálytársaim (a fiúk), hogy már elbizonytalanodtam...


Mindenesetre köszi.

2010. szept. 13. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!