Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért vonzó a férfiak számára...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzó a férfiak számára az anális szex?

Figyelt kérdés
2007. ápr. 28. 16:55
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus! Aranyér? Miért szerinted kizárólag az anál szextől lehet kapni aranyeret?? Megkérdeznélek egy-két szülés után!

A fájdalomról csak annyit, hogy nem mindegy a méret! Jobb, ha nem egy 5 cm átmérőjű farokkal kezdtek...

Én is tiltakoztam a gondolattól is, de egy idő múlva elmúlt ez az érzés. Van alkalom amikor kipróbáljuk, aki meg ezt imádja, annak lelke rajta. Csak annyit, ne legyetek prűdek, ennek is van sok jó oldala...

2011. jan. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
11%

Most miért prűdség ha a sz@ró lyukamba nem akarok f@szt?? H nem esik jól oda a f@sz és kész...nem lehet felfogni egyeseknek hogy ez fáj??Talán szűkebb a s.egglyukam mint neked..És azt is írtam hogy a mostani barátom SEM akarja mert szerinte is az sz@rásra van és gusztustalan..Ő is prűd igaz??


Beleélvező pasinak: és ha bnőd szed fogamzásgátlót akkor se tudsz bele elmenni??Csak úgy mondom h 4éve vagyunk együtt és belém élvez mert gyógyszert szedek...mertg egy komoly kapcsban csak szedhetek pár évig gyógyszert a felhőtlen szex kedvéért...


Direkt leírtam hogy nem ítélem el azokat akik anális szexeznek,akkor te milyen jogon prűdözöl le mást...én a durva szado szexet szeretem,és sok szexet jah és cumizni is imádom a barátom! marha prűd lehetek ám...Legalább a fogalom jelentésével lennél tisztába amit leírsz!És ha nem haragszol,nem fogom lecserélni a te kedvedért a barátom 18,5cm es farkát egy 12cmesre,mert az p.inába nagyon jó ám És Ő és én is úgy szeretjük!!!

Amúgy van egy meleg barátom és annak egy pasija,ők is seg.gbe tolják egymást,mint téged a barátod...Kezdjek el én is ítélkezni és osztani az észt??

Ez van elkell fogadni hogy van olyan aki szereti és van aki nem!!

Szerintem ezt felfogni egy épeszű normális felnőtt ember számára nem jár nehézséggel..

2011. jan. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Igaz, Szűk lyuk és bele lehet élvezni!
2016. dec. 8. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
:)
2022. ápr. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!