Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért vonzó a férfiak számára...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzó a férfiak számára az anális szex?

Figyelt kérdés
2007. ápr. 28. 16:55
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
93%

Nos, igen, azért vonz minket, mert szűkös hely. Ráadásul ha úgy tetszik, "tiltott" dolog is, ami még inkább a kipróbálására ösztönöz minket.

Viszont az is igaz, hogy képes a nőnek is örömet szerzni, mivel közel van bizonyos erogén zónákhoz. A meleg férfiak ugyanezen okból élvezik. Ugyanakkor fájdalmas is, ezért nem mindenki szereti, mindenképpen ajánlatos sok síkosítót használni. De persze, minden csupán fantázia, gusztus és a kíváncsiság kérdése.

Albert

2007. szept. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
90%

én sokáig nem tudtam elérni a huvelyi orgazmust. egyszer ugy probáltuk ki a párommal,hogy én voltam felul, és aktus kozben oda hátra is bedugta az ujját és mozgatta. így értem el életem elso ´huvelyi orgazmusát:)

hát ízlések és pofonok,de szerintem mindent érdemes kiprobálni,csak megfeleloen tájékozottnak kell lenni e téren,mert pesrze az anális szexet durr bele nem lehet!

2007. okt. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Én egy 1 éjszakás kaland során ismerkedtem meg vele. Akkor nem fájt, de nagyon kellemetlen volt, szerencsére az a része nem tartott sokág. Inkább erős székelési ingerhez hasonlítanám. Persze lehet, hogy az elfogyasztott alkoholmennyiség bírt fájdalomcsillapító hatással. A párommal 7 éve vagyunk együtt. Őt nagyon érdekelte a dolog. Mivel nagyon szeretem, próbáltam neki mindent megadni. Többször neki rugaszkodtunk, volt idő, síkosító, vágy, szenvedély, de mikor arra került a sor, az egész varázsát elvesztette a szeretkezés. Kellemetlen volt, sőt fájdalmas és már magát a szexet sem kívántam, mikor arra gondoltam, hogy megint "azzal" akar próbálkozni. Én nem tudom elképzelni, hogy valaki ezt élvezze, de persze nem vagyunk egyformák. Megbeszéltük, hogy ezt mellőzzük, de bennem azért egy kudarcélmény maradt, mert nem feleltem meg, nem tudtam neki megadni, amit szeretett volna.
2008. febr. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
37%
Nem lehet elmesélni, milyen jó a popószex. Így lánnyal is olyan mintha egy másik fiúval csinálnád. Később ha összeszeded a bátorságod fiúval is csinálhatod, az még jobb. Ha kívánod a popó szexet előbb utóbb a fiúkat is kívánni fogod. Velem is ez volt. Ma már nem is foglalkozom lányokkal.
2008. máj. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
91%
Számomra nem vonzó....-bár eljátszottam már a gondolattal, de mindig eszembe jut, hogy tulajdonképpen mi a rendeltetése annak a helynek ;-)
2009. márc. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 vincze jános válasza:
76%
nekem nagyon izgato az anál szex,sőt csak akkor tudok igazán hosszan élvezni....igaz mi egy meleg pár vagyunk....és nálunk nagyon is bejön az anál szex,,,
2009. ápr. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
92%
pf hát nekem fájt eléggé mikor az előző barátom akarta. a mostani hálistennek azt mondja hogy ennyi erővel akkor már pasival is lehetne...nem jön be neki.Hát szerintem is sz.rásra gyártotta oda a jóisten.az emberek azt se tudják jó dolgukba mit találjanak ki, mamár ciki a punciba dugni?ami arra van?már unalmas??mivan már ezzel a világgal.. persze aki élvezi csinálja csak,én sem ítélkezem,csak ne mondjon olyan butaságokat hogy minden nő élvezi,meg minden pasi erre vágyik,mert ő ezt tapasztalta.elkell fogadni,hogy én nem szeretnék aranyeret,meg más nők sem és hogy a párom se szeretné belógatni a barnakábel helyére a Jancsit,ahogyan jópár más pasi sem.
2009. aug. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
1%

Szerintem sokkal izgatóbb, mint a punci.

Kár hogy nem abba kell dugni.

2010. jún. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
20%
Vagy ezzel csak én vagyok így? Férfi társaim ti nem így gondoljátok?
2010. jún. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
76%

Besz*rok, hogy milyen korlátolt és prűd emberek vannak.

Az análszexnek semmi köze a b*zisághoz. Akkor vagy homoszexuális, ha azonos neműhöz vonzódsz.

Ha a barátnőmmel análszexelek, az egyáltalán nem olyan, mintha fiúval csinálnám, ez f*szság.

Ráadásul ő imádja és élvezi.

Azt is furcsállom, hogy miért nem írta még senki, hogy azért jó az anál, mert nyugodtan beleélvezhetsz a barátnődbe. Nekünk ez nagyon fontos, a legeslegizgatóbb dolog mind közül.

2010. aug. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!