Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért vonzó a férfiak számára...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzó a férfiak számára az anális szex?

Figyelt kérdés
2007. ápr. 28. 16:55
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
74%
Talán azért mert tudják, hogy a nőnek ez mennyire fájdalmas!!
2007. máj. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
21%
Egyesek szerint állati ösztönök. És milyen igazuk van.. (csak ezzel nehogy az állatokat alcsonyítsam le)Nem mindegy nekik ,hogy hova dugják??
2007. máj. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
100%

Nem hiszem, hogy állati ösztön lenne, hisz azok kizárólag a lét- és fajfenntartást szolgálják, tehát ez az állatoktól alapvetően teljesen idegen.

Egy férfiúi vélemény: a szűk hely gondolata az, ami annyira izgató.

2007. máj. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
100%

Tévedtek nem is kicsit! Volt olyan barinöm aki nagyon szerette és nagyon bevolt ráindulva!

NEM MINDIG néha de ehez nagyon kell ismerni a másikat ennek is megvan a varázsa! Nem szabad eröltetni és elö kell késziteni a partnered, ez nem mökódik ugy mint a szeretkezés! SZERINTEM

2007. máj. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
100%
Én azt gondolom, hogy tévedés, ha valaki azt írja, hogy fájdalmas a nőnek! Nem, kedveseim, egyáltalán nem az, nagyon is jó tud lenni, csak meg kell adni a módját, meg ehhez az kell, hogy a nő is akarja, ne csak a férfi!
2007. jún. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
10%

A férfiak hány százalékának vonzó?

Elenyésző.

2007. jún. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%
En tobbszor adtam eselyt az analnak....de NAGYON fajt. Volt ido, mod, sikosito, turelem, vagyakozas es minden. Ra kellett jonnom van akinek bejon es en vagyok a masik oldala a dolognak.
2007. júl. 8. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
84%
Azt a lyukat alapvetően nem erre a célra "találta ki" a természet, én nem erőltetném.
2007. júl. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
89%
A férfiaknak azért vonzó, mert kisebb a hely, és ritka alkalom, mikor a nők megengedik ezt a fajta aktust! Mégpedig azért, mert fájdalmas tud lenni. De itt az élő példa: én! Én is ki akartam próbálni, az elsőnél nem sikerült, mivel nagyon szorongtam, és nem tudtam ellazítani az izmaimat! Aztán, mivel még mindig érdekelt a dolog, újra megpóbáltuk a barátommal, és sikerült! Engem kiváltképp izgat a dolog, pedig undorítónak tartottam régen! Ha a nőt 100%-ban felkészti a partnere, akkor nincs akadálya, csak akarni kell! Oda kell figyelni a másik érzéseire! Szerintem ez a mód sem elhanyagolnadó, aki egyszer rákap az ízére nem tudja abbahagyni. A nők csak akkor tudják a férfiak dolgait megérteni, ha kipróbáltják! Nem szörnyű, higgyétek el!
2007. júl. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%
Férfi létemre bátran állitom, hogy nekem egyáltalán nem vonzó, hogy análisan szeretkezzek. Onnan már csak egy lépés a biszexualitás. Szerintem természet ellenes.
2007. szept. 9. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!