Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ciki, ha a lány feneke szőrös?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha a lány feneke szőrös?

Figyelt kérdés
2008. dec. 23. 10:30
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
Hát nem valami kellemes, de nagyon macerás leszedni:S
2010. jún. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
100%
Uggyan már! ne törödj ezzel a sok negativ kritikával ! Ha valaki szeret ebben is meglátja majd a szépet !
2010. jún. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
77%
Én kifejezetten szeretem a barátnőmét!
2010. jún. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
15%
Ha ha csak itt ott elmegy de engem kifejezetten zavarna sex közben azt bámulni egy kuva jo sima csajszi segg helyett
2010. jún. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
100%

Csajok! epillátor! komolyan!

nekem nagyon érzékeny a bőröm, de egyszer rávettem magam, hogy ott is epillátorral távolítsam el a szőrt, és bejött. azóta sokkal felszabadultabb vagyok pl kutyapóznál:) és meglepődve tapasztaltam, hogy nem is fáj ott annyira a szőrtelenítés. legalábbis nekem, pedig mondom, nagyon érzékeny a bőröm. százszor jobban fáj, ha a lábamat epilálom. szóval egyszer azért megéri kipróbálni. csak ajánlani tudom:)

2010. júl. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
22%
Egyáltalán nem! Qrva gáz!
2010. júl. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim válasza:
100%
Nekem is szőrös, de csak a lyukam. Egyetértek az előttem kommentezőkkel, a mindenem tele van már azzal, hogy minden szarért a nőknek kell szenvedni. Fazonra igazítom, mert persze az nekem sem tetszik, ha kilóg a bukinivonalból, de hogy teljesen leszedjem... majd ha a másik is leszedeti, így méltányos, így is sokkal többet szenvedünk a lábunkkal például. A fenék kérdés csak azért gázos, mert például engem zavarna, ha bugyiból kilátszana, ha pedig engem zavar, inkább megszabadulok tőle, hogy jobban érezzem magam.
2010. aug. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ez az.Én férfi létemre három napont borotválom,mert így tisztán tartható,meg nincs szarcsimbók, pffuu.Szerintem egy szőrős valag nem tartható annyira tisztán.Bár én mindig fürdök slozézás után,de aki nem szokott úgy,az meg főleg gázos szerintem.Nálam sokat számít az ápoltság. Nőktől meg hatványozottan elvárom.Hónalj,és fenék,meg lábak,ezt várom el,hogy csupasz legyen egy nőn.Punci lehet szőrős,azt izgatónak tartom,szerintem nagyon szép.
2010. szept. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
0%
szerintem szexi, ha egy csajnak szőrös a segge :) legalább látszik, hogy nem idióta ribanc, aki naponta 3x borotoválja magát... egy normális csajnak legalább egy nagyon picit szőrös a segge :) aki mást mond, az idióta barom...
2013. jan. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!