Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ciki, ha a lány feneke szőrös?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha a lány feneke szőrös?

Figyelt kérdés
2008. dec. 23. 10:30
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
60%
Engem igen is zavar...gusztustalan :(
2009. júl. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
100%
17/L nekem is szőrös a segglyukam de nem akarom leborotválni mert akkor csak a baj lesz vele mindig. Remélem ha lesz barátom nemfogja zavarni :S
2009. aug. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
68%
A p.borotválás egy bzi.divat!
2009. szept. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
43%
gusztustalan fújj
2009. szept. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
100%
hihetetlenek vagytok... de most komolyan. tényleg minden ember szőrős, minden testrészén, csak nem egyformán. Van akinek szőke, van akinek barna és van olyan is (elég ritka) aki olyan mázlista, hogy egy kis pihe sem nő neki... sajna én is elég szőrős vagyok - nem borostás vagy dzsungeles, félre ne értsetek, inkább kis pihék, amik természetesen nőnek mindenkinél, csak én sötét szőrű vagyok - de nem fogom azért borotválni magam napi nemtom hány órán át, mert valaki azt mondja hogy az gáz. Szerintem ez hülyeség!! És ezt az egészet a média okozza. Az aki nem olyannak szeret, amilyen vagyok, az nem is szeret igazán. Nekem ez a véleményem.
2009. nov. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
100%

(előző) amúgy 16 éves csajszi vagyok

és a barátnőimnek is szőrős a hasuk meg ilyenek, (nem igazán látszik) és őket se nagyon izgatja. szóval ha nem olyan szőrős a feneked vagy ilyesmi, mint mondjuk a lábadon, akkor nem kell aggódnod. nehogy elkezd szőrteleníteni, mert csak magadat szivatod vele.

2009. nov. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
100%
Ja! Szerintem se szőrtelenítsd magad!Főleg ne mások kedvéért!Én biztos nem borotválnám le se a puncim se seggem,aki meg pfujjog meg hogy gusztustalan meg stb az gondoljon arra hogy nem mindenki az ő fejével gondolkodik..
2009. nov. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim válasza:
50%

Sztem egy kicsit ciki.de te ilyen fajta vagy vkire utötél...

Vannak emberek akiknek a hátuk tele van szőrrel vannak akkiken nincs szőr...

2009. dec. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
engem nem zavart,csak világosban vettem észre hogy a lányé ilyen,amikor már mind1 volt xd
2010. jan. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim válasza:
100%
Nekem volt dolgom egy szörösfenekű lánnyal...egész addig rendben volt amíg nem kutyapózban akarta csinálni. :/
2010. márc. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!