Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit csináljak? 21 éves fiu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? 21 éves fiu vagyok, lehetne sok egy éjszakás kalandom de nem merem!

Figyelt kérdés
20 évesen vesztettem el a szüzeségem,és nem valami sokáig birtam a sexet ugy értve pár mosod perc!de uttána is probáltuk és akkor sem jöt össze a dolog! majd késöbb megint ez történt egy másik csjal mikkor voltam! lenne alkalom sok nöre de nem merem mert be égek !Mikor magam nak csinálom van olyan 20 percig is birom,de viszont a számitógép elött csinálom akkor kevesebb ideig! ez érdekes! valaki tudna segitenni?
2008. dec. 21. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Sok tapasztalat szerintem.Amikor nővel vagy jobban izgulsz ezért mész el hamarabb.Belejössz ha sokat próbálod, mikor mész el próbálj másra gondolni, abszurd dolgokra, vagy vedd ki és pihenc 1-2percig, addig kényesztesd szájjal a párod.sok sikert
2008. dec. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy menj el szexológushoz, vagy gyakorolj. Irányítsd a gondolataidat.
2008. dec. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
figyelj!most,nekem nincs nőm,se éjszakás kalandjaim!pék vagyok,energiámsincs erre,viszont ha lessz,belemegyek.teis tedd azt.! F21
2008. dec. 22. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Srapnel ***** válasza:
Szerintem ne gondolj abszurd dolgokra, ne kötődjön/asszociálódjon össze mindenféle abszurd gondolat a szexszel. Megmondom, mit csinálj: egyrészt, mielőtt nővel találkozol, maszturbálj, az segít egy kicsit, másrészt ne egyéjszakást keress, hanem sokéjszakásat és ha rövid az aktus, mondd azt, ami még igaz is, hogy régen és mostanában kevésszer voltál nővel. Az aznapi hatodik menet tutira nem lesz 2 másodperc. Ilyen ez. Nekem is rövidebbek voltak 21 évesen, mint most 30-on.
2008. dec. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én 19 éves vagyok és hasonló volt a problémám mint neked. Kb. 3 hónapja szeretkeztünk először a barátnőmmel és akkor én is nagyon kevés ideig bírtam azóta viszont egyre tovább. Én is próbáltam ezt a másra gondolós dolgot, de hülyeség. Csak a barátnődre (vagy a nődre) figyelj meg persze magadra. Próbálj meg visszavenni a tempón, az elején nyugtasd le magad kicsit, vegyél mély lélegzeteket stb. És először csak egy kicsit tedd be és lassan mozgasd ki-be majd később mehetsz egyre beljebb és egyre gyorsabban. Én is azt ajánlanám, hogy próbálj meg egy tartós kapcsolatot mert ha valaki szeret akkor elnézi neked a kezdeti ügyetlenkedést. A legfontosabb hogy ne azon aggódj szex közben hogy nehogy elmenj. Ezt persze könnyű mondani de megvalósítani annál nehezebb. Ilyenkor jön jól egy megértő és türelmes partner akivel el tudsz lazulni. Meg persze kezdetben nem árt óvszert használni és akkor nem izgulsz annyira hogy mi lesz ha elmész. Én úgy szoktam hogy az elején még nem veszek óvszert hanem amikor mélyebbre hatolok és gyorsítok a tempón és érzem hogy esetleg baj lehet akkor veszem csak fel és azzal folytatom. És egyre hosszabb az óvszer nélküli rész és óvszerrel is egyre tovább bírom, szóval fel a fejjel.

Remélem segítettem.

2008. dec. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Ha valakinek van még jó tanácsa az irja már le! köszön elöre is!
2008. dec. 27. 00:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Erősítsd a záróizmaidat!!!
2008. dec. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!