Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A párom nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A párom nagyon bedepizett attól ami ma véletlenül kiderült: A közvetlen munkatársa az a nő, akivel 10 évvel ezelőtt volt egy 1 éjszakás kalandom.41/ff

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Te csak szeretni és vígasztalni tudod őt! Mást nem tehetsz! Menjen pszichológushoz a párod, ha nem tudja ezt megemészteni!

Nincs más lehetőség!

Vagy feldolgozza vagy pedig elmenekül! De a kettőt lehet együtt is, csak az már nem túl legális!

2010. nov. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor már együtt voltál a pároddal, amikor megtörtént az egyéjszakás kaland? Tudott róla, vagy most döbbent rá?

Természetes a depi szerintem. Legyél hozzá nagyon figyelmes. Erősítsd meg abban, hogy ő szebb, jobb és csak vele lehetsz boldog. A férfiak gyakran hiszik, hogy a nők számára sok minden egyértelmű. Nem az. Mondani kell.

Virág, édesség, vacsora, stb.

2010. nov. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Persze, ez kb. 8-9 évvel a megismerkedésünk előtt történt. Ez után 3 évig nős voltam, született egy kislányom, majd a jelenlegi párom miatt elváltam. Kb.3 éve vagyunk együtt.
2010. nov. 17. 15:29
 4/8 A kérdező kommentje:
Talán nem kellett volna őszintének lennem, de hát a párom is mindig őszinte velem. Lehet hazudnom kellett volna? De ha mástól tudjam meg, az még nagyobb gáz:(
2010. nov. 17. 15:41
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok. Akkor nem lesz nagy gond belőle. Jól tetted, hogy elmondtad, ez így tisztességes. Mégsem élhettél szentként a megismerkedésetek előtt... Ez van. Nyilván én sem repesnék az örömtől, hogy a párom előző kalandjával kellene dolgoznom, de azért túl lehet élni. Inkább az zavarna - és lehet, hogy párodat is ez -, hogy ha egyszer már kívánatosnak találtad, akkor ez lehet még egyszer előfordul.

Próbáld vele megértetni, hogy ez nem történhet meg és legyen rá büszke, hogy te már mellette döntöttél mindenkivel szemben és a másik nő a poros lába nyomába sem érhet. Esetleg még megdobhatod azzal is a hangulatát, ha azt mondod neki, hogy ha már akkor is ismerted volna mindkettejüket, ma a másik nő arcára sem emlékeznél, nemhogy belebonyolódj bármibe.

Sok sikert! Nem lesz gáz! Szeresd!

2010. nov. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

ha ezen depizik akkor nem normális.. sajnállak,komolyan. a férjem mai napig együtt dolgozik azzal a lánnyal,akit miattam hagyott el 5 éve,és 3 évig volt a párja. szép lenne ha eret vagdalnék emiatt


a párod elég éretlen liba. már ne is haragudj

2010. nov. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem csaltad meg a párod sosem, akkor nem lehet gond
2010. nov. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Túlzás, hogy pont rá féltékeny.
2010. nov. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!