Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Barátnöm mikor nyalom, egyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnöm mikor nyalom, egyszer azt mondja, hogy elég lesz és kérdezem, hogy miért azt mondja, elment de ez, hogy lehet? Észre se veszem hogy ö elmegy? Igaz látom hogy mocorog de nem biztos, hogy elmegy, szerintem lehet csak nekem meséli be?

Figyelt kérdés
2008. dec. 21. 23:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én is elmegyek orális kényeztetésnél, csikló orgazmusom van, és igencsak észre lehet venni, mert végigremeg az egész testem, és kb. 4 levegővételnyi nyögdécselés jön ki a számon, ami egyértelmüvé teszi, hogy elmentem, de valóban utána egy kicsit érzékenyebb leszek ott lent, és olyankor én is össze csukogatom a lábam, hogy hagyja abba, mert olyan érdekes érzés! De szerintem észre veszed ha elmegy. Bár nekem volt egy barátom, akin nem vettem észre/egyértelmüen fiú :) / ő egy hangot sem adott ki. Érdekes élvezés, de szerintem jobb ha nyog az ember, izgatja a másikat :)
2010. aug. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!