Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Barátnöm mikor nyalom, egyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnöm mikor nyalom, egyszer azt mondja, hogy elég lesz és kérdezem, hogy miért azt mondja, elment de ez, hogy lehet? Észre se veszem hogy ö elmegy? Igaz látom hogy mocorog de nem biztos, hogy elmegy, szerintem lehet csak nekem meséli be?

Figyelt kérdés
2008. dec. 21. 23:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%

Hát ha tényleg elmenne a nyalástól akk grat neki. :/

Sz.tem csak bemeséli neked! Az csak egy dolog h "mocorog"...én is mindig mocorgok de az nem azt jelenti h elment...Mert ha elmenne...akk sikítozna(vagy csak hangosabban nyögne).

2008. dec. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Először: Csak tudja, hogy7 mikor jó neki

Másodszor: ha akkor szól, hogy hagyd abba, mikor még nem ment, el, akkor magára vessen.

Egyébként bízz barátnődben :)

2008. dec. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen! Nem mindenki ad ki hangokat szex közben. Egyébként a nyalástól is elmehetett, ha a csiklóját kényeztette a kérdező. És akkor simán lehetett csiklóorgazmusa. Szóval korrektnek tűnik, hogy elmehetett.
2008. dec. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem észre lehet venni, ha elment. Valami jele csak van. Szerintem nem biztos, hogy elment, lehet csak mondja...

Ha elmegy, valószínűleg előtte már mozog a csípőjével is, hangosan szuszog, gyorsabban veszi a levegőt, összerándulnak a hasizmai. Nálam pl. a legláthatóbb jele annak, hogy elmentem, hogy megfeszülnek a hasizmaim, mintha felülést csinálnék. Volt, hogy félig-meddig a levegőbe emelkedett a testem az izgalomtól :) Másrészt meg a csiklóm annyira érzékeny lesz, hogy el kell toljam a fejét, mert kellemetlen az érintés.

2008. dec. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hát ö is eltolja mert azt mondja már kellemetlen :S
2008. dec. 21. 23:14
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint nem adja egyértelmű jelét, hogy mennyire élvezi, amit csinálsz. Én sem vagyok hangos szerető, de a párom mondta, hogy kicsit zavarja, mert nem tudja, mikor csinálja jól, mennyire vagyok közel a csúcshoz. Innentől kezdve mindig tudatosan figyelek arra, hogy jelezzem vmilyen formában. Na persze nem erőltetett sikításokról van szó, hanem pl. jobban odafigyelek, hogy a szuszogásommal, sóhajaimmal jelezzem. Szerintem beszéld meg a pároddal, hogy igyekezzen közben is visszajelzéseket adni, hogy tudd, mikor mi a helyzet. Mert ha csak fekszik, mint a fadarab, nem ad hangot, esetleg moccanni se moccan, aztán bejelenti, hogy elélvezett, joggal gondolhatod, hogy kamuzik.
2008. dec. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom az elején vagytok még, szóval lehet, hogy nem mer még nagyon nyögöldözni, meg ilyenek, de az is lehet, h csak nem olyan típus. Simán elmehetett attól, nincs miért kamuzzon, nyugi! Sztem vhogy beszéld meg vele, hogy egyszer próbáljon meg hangot kiadni, én nem rég kaptam rá, és kb 2szer olyan jó így, hátha neki is:) Rólad nem is beszélve...
2008. dec. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Vagy lehet,hogy csak szégyenlős,mert cikinek tartja,ha rázkódik,és mondjuk kinevetnéd...Adj neki önbizalmat,és nyugtasd,és biztasd!:)

De ez csak 1 feltétel...

2008. dec. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én is eltudok menni nyalás közbe és még se sikitozok csak halkan élvezek és a lepedőt gyűröm ennyi...de az nem azt jelenti h nem ment el mert nem ad hangokat.
2008. dec. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
1000 féle orgazmusra képesek a nők, mindenki más. Szerintem egyszerűen a te párod orgazmusa csendesebb... Az én barátnőm is el tud menni szinte sikítva, nyögve, neki az hosszú és sokáig tartó orgazmus, de ha máshogy kényeztetem, akkor gyorsabban elmegy, csak egy pillanatig tart neki, és olyan csendes, hogy egy hangját sem hallani (ez némely helyzetben praktikus :D)
2008. dec. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!