Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy már 14...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy már 14 évesen le akarnak feküdni? Ahogy itt olvasom a kérdéseket,13-15 évesen már nem szüzek.

Figyelt kérdés
Ez a divat?Vagy mi a **** van????
2008. dec. 21. 19:38
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
52%

amm kedves cukorfalat! mindenki b@szik rá hogy egy csaj védekezik vagy sem! de azok a csajok akik nem védekeztek és teherbe estek, Mind ide jönnek siránkozni! Ez az ami fel idegesiti az embereket!! és ha te nem védekezel az a te bajod! de ha terhes leszel ( ami nemsokára meg is fog történni) NE gyere ide siránkozni!


köszi...

2008. dec. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
78%

nem feltétlen a divat okozza. pl. én is 13 voltam mikor oda adtam egy fiúnak(19) a szüzességem(nem elveszítettem, ahogy sokan emlegetik), és nem bántam meg. majd 3 évig voltunk együtt, és nagyon boldodok voltunk. mindig védekeztünk, mert tudtuk, hogy KELL! egy alkalommal nem fordult elő, hogy ne használt volna gumit, vagy a későbbiekben, hoyg én ne szedtem volna be a fogamzásgátlót. persze vannak kivételek, akik annyira akarják,hogy elmondhassák magukról, hogy nagylányok, hogy egy koncert után a wcben elvesztik, de védekezni nem védekeznek. ez tényleg hülyeség!

én viszont a mai fejemmel, semmin nem változtatnék. eléggé érettnek tartom magam, és akkor is elég érettnek tartottam magam. ha nem így lett volna, valószínüleg egy 19-20 éves "férfi" nem marad meg mellettem!

2008. dec. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
24%

nem most fog elvenni felesegul hanem majd mikor mar 18 evet betoltottuk es nem egy lany van ezen az oldalon akit 15-16evesen jegyeztek el:P



CUKORFALAT

2008. dec. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
74%

énspec 17 vagyok, nemsokára 18, és még szűz:Dés NEM ciki. egyáltalán!:))


17/L

2008. dec. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
69%

nagy az Isten állatkertje! csak az a baj hogy alacsony a kerités...

sajna , a nemi érés nem jár eggyütt a testi éréssel...de egy 13 éves kislány? igazi pedofilia! mondom ezt ugy hogy a nejem 15 volt... de 2év, az 2 év,...

2008. dec. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
70%

hogy mi volt 20-30 éve? most vagyok 45 tehát tudom... egy lánynak ha már a kezét megfoghattuk, nagy szó volt. csók, petting, de főleg dugás... számitásba se jöhetett. sajna a mai világban a test gyorsabban gyarapszik mint az ész.

ja, lehet lepontozni: 20-17-13 éves 3 lány apukája vagyok.

2008. dec. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
30%
cukorfalat! a nejem 15 volt mikor elvettem a szüzességét! nem volt 18 mikor elvettem feleségül! ugyhogy ne parázz! de azért 14 alatt télleg gázos...
2008. dec. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
52%

Én 18 múltam amikor elvesztettem a szüzességemet...de azóta is együtt vagyok a párommal már több mint egy éve.

És ahogy én látom tényleg divat lett a szüzesség elvesztése 13-14 évesen. Sok buta kislány hagyja magát megd*gni, aztán csak évekkel később jönnek rá, hogy mekkorát hibáztak, hogy nem szerelemből tették, hogy nem az igazinak adták oda magukat. És majd ha rátalálnak az igazira, akkor mit fognak mondani neki? Hogy hülye voltam és 13 éves korom óta szexelek fűvel fával? Így nehezebb lesz megtalálniuk az igazi szerelmet. Az ilyen lányok tényleg csak azért léteznek, hogy legyen kit d*gni, és ha ilyen hülyék akkor meg is érdemlik. Szerintem a szüzessége elvesztésével simán ráérnének pl 18 éves korban...nagyon elszomorító ez a mai divat.

2008. dec. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem is nagyon szomorú, mikor 13-14 éves kislányok (mert bár ők már felnőttnek gondolják magukat, attól még kislányok) lefekszenek fűvel-fával, aztán meg itt sírnak, hogy elhagyta őket a barátjuk, vagy hogy hogyan mondják meg a szüleiknek, hogy gyerekük lesz... És tetejébe még nekiállnak leoltani sokkal idősebb, tapasztaltabb embereket, hogy márpedig ők tudják, mit csinálnak. No, én a Cukorfalat néven emlegetett lánynak és kedves társnőinek üzenem, hogy két-három abortusz, sok-sok csalódás, egy súlyos nemi betegség után majd rájönnek, hogy nem így kellett volna. Addig azonban úgysem fogják megérteni a dolgot. Végül is minden korban voltak olyan lányok, akik másra nem jók, mint kefélőgépnek. Ezek a lányok olyan buták, hogy a közismert dalt idézve világít a szájukban a Negró, így nem tudják felfogni a hülyeségeik következményét.
2008. dec. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
88%

Bocs a következő offért...



Miért a normális válaszok lettek lepontozva?

Szánalmas...

Gondolom sok pici kislány feljött, elolvasta, és megsértődött.


...

2008. dec. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!