Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy már 14...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy már 14 évesen le akarnak feküdni? Ahogy itt olvasom a kérdéseket,13-15 évesen már nem szüzek.

Figyelt kérdés
Ez a divat?Vagy mi a **** van????
2008. dec. 21. 19:38
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
74%
Igen sajnos ez a divat! Nagyon nem értek egyet azokkal, akik azt mondják, hogy de hát " megtaláltam életem szerelmét!" 13 évesen hogy találta volna meg??? Felelőtlenül szexelgetnek, persze a védekezésre már nincs eszük! Meg "elég ha időben kiveszi a barátom" dumával jönnek! Fogalmuk sincs az egészről! Alap dolgokkal nincsenek tisztába és szexelnek!
2008. dec. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim válasza:
39%
egyáltalán nem feledkezünk meg a védekezésről. nem felelőtlenük szexelgetünk. nem jövünk ezekkel a dumákkal amiket írtál. védekezünk. hülyeségeket beszélsz.
2008. dec. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
80%
szerintem meg te beszelsz hulyesegeket, masodik. EGy 14 eves marpedig ne szexeljen, gyerek meg. Lehet baratja, csokolozzanak, de ne szexeljenek. Hova sullyed mar ez a vilag, komolyan. Attol hogy van melletek, meg nem vagytok erettek a szexre. Es igenis nagyon sokan nem vedekeznek, olvass vissza ezen az oldalon, majdnem csak ilyen korosztaly irogat ide manapsag, meg hogy tablettat akarnak szedni, nekem anno 13 evesen jott meg a menstruaciom, ilyenkor a tabletta szedese kesz ongyilkossag. Pontozzatok le..le...rom.
2008. dec. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

És akkor ilyeneket hallok:

-Hallod 18 éves vagy,és nem voltál még nővel?

-De gáááz!Fúj

2008. dec. 21. 19:55
 5/31 anonim válasza:
80%
én sem azt mondom, hogy egy 13évesnek le kell feküdnie fűvel fával. nem sokat olvastam el a kérdésekből. de majd mindjárt megnézek párat. nekem soha nem megy ki a fejemből a védekezés, nem vagyok ilyen felelőtlen. nekem van annyi eszem hogy a megszakítás semmit nem ér.
2008. dec. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
77%
A normalis emberek nem mondjak, hoy fujj. Nincs benne semmi ciki, szerintem 17-18 eves kor teljesen idealis a szuzesseg elvesztesere, erettebb az ember es kellokeppen tud vedekezni is.
2008. dec. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
82%

Énsem értem hová lesz a világ, 13 évesen eszembe se jutott még a szex, pedig én is csak 18 vagyok. Már annak örültem ha az imádott srác megfogta a kezem, nem hogy lefeküdjön velem. Igazából nem értem hogy jött ez a hülyeség, vagy miért lett ez olyan nagy divat, valamit sürgősen csinálni kéne... A mi gyerekeinknek már 8 évesen ezen fog járni az agya, vagy hol lesz a határ?

Mindezek ellenére addig is úgy vagyok vele, hogy amíg nincs jobb megoldás, egy fiatal tinit lebeszélni nem lehet... Inkább segítsünk abban, hogy mit tegyen a helyes védekezés érdekében, minthogy elküldjük a francba amiért ilyen fiatalon szexel. Persze ezt is meg kell tennie valakinek (jelen esetben itt, nekünk), de mindig sokkal többet segít a segítő szándék, mint a mogorva, lekezelő beszéd.

2008. dec. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem pedig egyik ozzászólót sem kellett volna abszolút lepontozni, mert mindenkinek van igaza.

Van aki igen felelőtlen, de van aki érett a feladatra, nem biztos, hogy "csak" 17-18 évesen, hanem előbb is.

Ez is embertípustól függ.

Bár tény, hogy egyre többen teszik a mécét nagyon alacsonyra, de mondjuk egy 14 éves GYEREK is lehet felelősségteljes, és nem tartom valószínűnek, hogy csak a nagyon picik írnak ide olyan kérdéseket, hogy hogyha időben kivette-e...stb

Nem tudom hogy pl. a második válaszoló miben tévedett akkorát.

Itt is az általánosítással van a legnagyobb baj szerintem.

Vannak olyanok, igen, akik teljesen felelőtlenek, de nem mindenki ilyen.

2008. dec. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
72%
a második válasz író én vagyok. én teljesen nem értek egyet azokkal, akik azt hiszik, hogy azzal hogy időben kiveszik, megoldanak bármit is. én nem feledkezek meg a védekezésről, az az első ami eszembe jut. ha nincs védekezés nincs szex. igazat adok az elöttem írónak.
2008. dec. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem 10 évvel ezelőtt is ugyanilyenek voltak a fiatalok, csak akkor még nem volt egy ilyen hely számukra, ahol feltehették volna ezeket a kérdéseiket.

Kétségbe vannak esve, mert rengeteg dolgot nem értenek, de nincs kitől megkérdezniük. A vágy viszont mindenkiben benne van, és ugye azt látják, hogy a filmekben is ezt csinálják, tehát nekik miért ne lehetne...

2008. dec. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!