Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy már 14...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy már 14 évesen le akarnak feküdni? Ahogy itt olvasom a kérdéseket,13-15 évesen már nem szüzek.

Figyelt kérdés
Ez a divat?Vagy mi a **** van????
2008. dec. 21. 19:38
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
21%

Hát fura ez az egész tendencia... Úgy értem, persze, a normálisabbak a szerelmet keresik, és mondjuk úgy vélik megtalálták 13, 14, 17, ... évesen. Ez azért biztos régen is ugyanígy volt, nem hiszem, hogy nem gondoltak a szexre, attól, hogy nem csinálták/ nem csinálhatták. Egyszerűen csak az önmegtartóztatás, mint olyan nincs többet, mert ugye minek?! Persze, ilyenkor nehéz arra gondolni, hogy kb 60 éves korodig, minden héten többször ezt fogod csinálni, és lehet, hogy el kéne halasztani, amennyire csak lehet, és inkább élvezni a gyerekkort.

Nekem pl félelmetes belegondolni, hogy ha egy másik korban születek, akkor találkozhatnék ugyanezzel az emberrel, lehetnének ugyanilyen érzelmeim, és mégsem nyúlhatnánk egymáshoz, és mégis, elég sokan túlélték, és nem volt semmi hiányérzetük. Mert eszükbe sem jutott, hogy máshogy is lehetne. Hihetetlen, mennyit számít a trend, még azoknak is, akik "nem követik" (pl én), ezért nem fekszenek le a barátjukkal 13 évesen, csak 18on. De közben nem olyan régen még ezt se lehetett volna...

2008. dec. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
75%
hát sajnos én is fiatalon kezdtem... 15 voltam. de az akkori barátom, most a férjem és van egy 1 éves fiunk :) 21 vagyok
2008. dec. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
62%

Azért van, mert ez a divat. Tiszta cikinek tartják, hogy a nagykorúságot szüzen érjék el. A mai felfogás szerint szégyellnem kéne, hogy 23 évesen vesztettem el a szüzességem, tartós kapcsolatban, megérve a dologra, odafigyelve a védekezésre stb.


De vannak gondolkozó fiatalok is, akikbe szorult némi erkölcs és értelem is és nem szórakozásból fekszenek össze vkivel, hanem mert szerelmesek, ismerik egymást, kívánják egymást, agyilag és testileg is érettek a dologra.

2008. dec. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
21%

Az általánosítással elmehetnétek már a fszomba (:

Kérdező. Mit csinálsz? Megtiltod? ^^


15 vagyok. 2 hónapja vesztettem el a barátommal. Másfél éve vagyunk együtt. Védekeztünk rendesen, nem volt semmi probléma.

A 4. vagyok, aki ezt írja. Előttem is írtak már hasonlót. Látsz te itt olyan válaszokat, hogy 13 évesen vesztettem el és dejóó megszakításossal "védekeztünk" és jövő héten megyek abortuszra. Dejóó. (Bár nem csodálom, hogy senki nem dicsekszik ezzel.)


Mindenki akkor kezd nemi életet élni, amikor akar és amikor érettnek érzi magát hozzá. Se neked, se nekem, se senkinek nincs beleszólása.


2. válaszolónál a pont.. Részemről.


Undorítóak vagytok (:

2008. dec. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim válasza:
64%
Szerintem nem okos dolog 13 évesen szexuális életet élni de hát mindenkinek a magánügye. Bár én csak annyit mondanék hogy 18 éves vagyok és szűz..és senki sem szivat miatta :)és nem is találom magam gáznak. Pedig egyáltalán nem vagyok egy maradi gyerek :)
2008. dec. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
54%

úgy gondolom, hogy aki akarja, az meg fogja csinálni, bármit is mondanak neki. túl sok a tévé, túl sok a főműsoridőben leadott erotikus tartalom, persze, hogy érdeklődnek iránta a fiatalok. szüleikben nem bíznak, így vagy tudatlanul, vagy itt kérdezve, kétségbeesve állnak neki a dolognak. gondolom többségükben őket is a vágy vezérli azért, akiket meg nem azok meg ilyen iskola kedvence lehet, akin végigmegy a fél évfolyam 3 hét alatt, az is maga választása.


ismereteim szerint akik 13 évesen szexelnek, azok azért többnyire figyelnek a védekezésre, jobban félnek ugyanis a terhességtől, mint amennyire a szexet akarják. minél hamarabb elveszteni a szűzességet fiúknál menőbb dolog.


következésképpen senkinek nem lehet megtiltani. én sem bíztam a szüleimben, így nem kérdeztem tőlük, de volt általánosban sok felvilágosító óránk, amit bár mindenki végignevetett, mindenkire ragadt valamennyi, illetve én nagyon sok dolognak utánaolvastam, így jelenleg azt állíthatom, hogy nincsen kérdésem, tisztában vagyok a legtöbb dologgal. ha ezt egy 13 éves is megteszi, akkor hurrá, felelősségteljes, bár szerintem is fiatal még akkor a szexhez valaki.


én 16 évesen vesztettem el életem első viszonzott szerelmével fél év után, és azóta is együtt vagyunk, már másfél éve. nem bántam meg, de mondjuk én nem is 13-14 éves voltam. ezt nem példának mondom, csak hogy az olvasók belelássanak abba, hogy milyen az az ember, aki kifejtette a véleményét.

2008. dec. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
24%

en is 15 vagyok es mar nem vagyok szuz a baratom 16 es egyutt vesztettuk el a szuzessegunket:Pes mi vedekezunk(neha):)) senkinek semmi beleszolasa h ki mit es mikor csinalja,es meg ahoz sincs senkinek semmi beleszolasa hogy a parok vedekeznek -e ha nem vedekeznek az o bajuk mert kell evel masoknak is torodni?ti bajotok ha egy lany elmegy abortuszra?nem :Pakkor meg?....es kedves kerdezo oda irhattad volna ezt is a kerdes utan:"AKINEK NEM INGE NE VEGYE MAGARA":Pen nagyon szeretem a paromat es o is engem es ha meg vege is lenne a kapcsolatunknak soha de soha nem bannam meg azt h vele vesztettem el a szuzessegemet...jah es had jegyezzem meg :Phogy mar ket hete el is jegyzet (es a szulok beleegyezesevel):P


CUKORFALAT

2008. dec. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
23%

jah es meg azt is hozza teszem hogy nem a "divat" utan mentem mikor elvesztettem a szuzessegemet hanem az erzeseim vezereltek


CUKORFALAT

2008. dec. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
29%
COKORFALAT: Azért erre ne legyél annyira büszke, hogy 15 éves fejjel feleségül mész egy 16 éves gyerekhez.
2008. dec. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
57%

Jesszusom eljegyzett???Hát én erre a te helyeben nem lennék büszke! Ráérsz még erre! Élj, tanulj, bulizz még! Előtted az egész élet, ne kösd le magad tizenévesen! És már össze is házasottok? És miből fogtok élni, hol laktok majd?

Bocs az off-ért, de nem bírtam!!!

2008. dec. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!