Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mar nem szeret annyira vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mar nem szeret annyira vagy pedig csak a havija miatt viselkedik igy?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy mindjart 2honapja 1utt vagyunk a baratnommel es imadjuk 1mast. Szinte szoszerint. Petting majdnem mindennapos. Kiveve mikor megyunk vasarolni vagy van dolgunk vagy ienek. Akkor hanyagoljuk. Most az unnepek miatt egy kicsit tovabb hanyagoltuk. Kb 1het. Es most mikor ismet elkezdtem volna a pettinget megallitott a nadragszijjnal. Az gond lehet hogy 1-2 nap mulva esedekes a havija? De a multkor nem volt ien gond a havija elott. Lehet mar nem szeret ugyanannyira vagy nem kivan ugyanugy? Vagy nem ertem. Segitseg! (Csak tapasztalt valaszolokat kerek)
2008. dec. 21. 18:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia! Honnan tudod h pont 2 nap múlva fog neki megjönni?

A kérdésedre szerintem csak annyi a válasz h : korábban megjött neki!! :)

2008. dec. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez az 1. eset? Ha igen, akkor nem értem, hogy miért kell parázni?

Amúgy szerintem ezt vele kellene megbeszélned.

2008. dec. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Onnan tudom mert megjegyeztem es ha megjott volna neki szolt volna.. es megbeszelnem vele de nem akarja elmondani az okat... en csak tippelek h e miatt.. vagyis remenykedek
2008. dec. 21. 19:07
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az is szerepet játszhat hogy kezdi úgyérezni, hogy csak erre kellesz neki. Hisz ha kicsit kettesben vagytok, akkor rögtön kezded vetkőztetni, nekem ez biztos nem esne jól. Kérdezd meg tőle hogy neki jó-e ez így, vagy hogy mi a baj... és légy megértő. Egyébként mielőtt nekem megjön, én nem hogy levertebb lennék, még jobban bezsongok, és nagyobb az étvágyam, mint máskor, úgyhogy... nem tudom. Beszélj vele, ez fontos!
2008. dec. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyszer nekem "ott" volt egy pattanás és nem mertem elmondani ezt a páromnak és ezért nem pettingeltünk.

De amint elmúlt... hmm... xD

2008. dec. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csak annyit mond h most nincs kedve... ez kedvtol fugg ? A minap filmezes utan is belekezdtem volna de azt mondta h most inkabb menjunk h ne kessen el othonrol holott ez meg eddig sosem volt gond es szerintem nem ez volt a nyomos oka
2008. dec. 21. 19:17
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez lehet a baj... Én is ilyen vagyok, ha kihasználva érzem magam. :S Próbáld inkább most egy darabig éreztetni vele, hogy szereted és mellette vagy, ne rögtön a ruhája alatt nyulkálj. Ha érzi, hogy szereted, és nem csak a teste kell neked, akkor ő fog kezdeményezni. De ezzel lehet elmegy pár hét.
2008. dec. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De hat irtam hogy kb 1hetig nem csinaltunk semmit :)
2008. dec. 21. 19:22
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
És az 1 hétre büszke vagy?? Szerintem a párod tényleg megunta, hogy mindig csak petting és semmi más:) Próbálj az 1 hétböl, 1 hónapot csinálni ha szükséges.
2008. dec. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Remelem ez a gond es nem az hogy nem szeret v iesmi :-S engem csak ez zavar..
2008. dec. 21. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!