Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit kell csinálni a nyelvvel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell csinálni a nyelvvel smárolás közben?

Figyelt kérdés
2007. ápr. 16. 20:46
1 2
 11/19 anonim válasza:
88%

Sziasztok!


Azt szeretném mindenkinek üzeni,hogy ugye nekem se nem rég volt az első smrolásom én előszőr féltem!

És már bocs de én elrontotam azt mondta a fiú hogy jó volt és ha szeret akkor meg érti, hogy nem ment elsőnek én is elszurtám elsőnek de utána már jó volt és még mindig járunk és imádjuk egymást elválaszthatotlanok vagyunk!


És ha dob ez miatt akkor nem is szeretet igazán és neki csak egy darab szemét voltál!

DE akkor es túl rajta akkor még nem jött el az igazi!

Ne add fel és ne sírj ez miatt nem éri meg hidd el nekem!


Ennyit írtam le és nekem az első nem sikerült de megértet és tovább is szereteünk szóval ne izgulj menni fog az!

2010. jún. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Szinte en si ugyan ezt akartam kerdezni de figyu ha samrolsz a csajjal ( en fiu vagyok) es a smarolas vegen kicsit megharapom az ajkat az romantikusabb vagy izgatobb?? vagy egyentol fuggo??
2011. febr. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne harapdálj Egy puszi a felső ajkára a legérzékibb
2011. márc. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
100%

Most estem át én is a héten az elsőn.És fantasztikus érzés volt.Én sem tudok másat mondani minthogy ez érzésből megy.

Először én sem tudtam hogy mi lesz mert előbb csak normál csók volt aztán elkezdtünk smárolni és ez csak ugy jött magától.Mégegyszer mondom.ezt nem lehet leirni.Sok szikert!:P

2011. máj. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Minek smárolás?? Megaszod azt tsőő
2011. dec. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
1%
Megfogod és forgatod a nyelved mint a szájába mint a villát a ganélydomba.
2011. dec. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Enikőő válasza:
100%

Nem lehet elrontani:))

Menni fog az magától hogy ha eljön az időő.:)

Hidd el..

Én is nagyon stresszeltem előtte hogy mit hogy kell csinálni, de olyan hirtelen megtörtént az elsőő:))

Hogy nem is tudtam rá figyelni hogy "mitkéne csinálnom", hanem ment minden ahogy kellett neki!:)

2012. dec. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Körbe-körbe forgatni, mint egy mosógép.
2020. júl. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
54%
Jol kell hasznalni
2021. okt. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!