Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit kell csinálni a nyelvvel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell csinálni a nyelvvel smárolás közben?

Figyelt kérdés
2007. ápr. 16. 20:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%
A legjobb érzés talán az, amikor átdugod partnered szájába, és az ő nyelvét simogatod vele. Ahogy az a két nedves nyelv összeér, az eléggé izgató. :)
2007. ápr. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Brain Storming ***** válasza:
87%

Ez remek "felszedős duma" is lehetne!


A smárolás egyrészt az anyai emlővel való csecsemőkori orális szakasz felidézése, másrészt szimbolikus rituálé a pénisz vaginába hatolása előtt.

A nők számára az orális szex sokszor ehhez, vagyis a smároláshoz hasonlatos érzés, ezért van rájuk ez gyakorta sokkal izgatóbb hatással, és néha ezért veszik sokkal injább zokon, ha a partnere mással is csinálja.

A férfiak számára a smárolás emellett szimbolikus előrituálé szintén az orális szexhez, mert a vagina környékén a nyelv használata hasonló a smároláskor gyakoroltakhoz.

2007. máj. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Át kell juttatni a másik szájába, és ott már ahogy érzed:D
2007. jún. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
100%

De édi ez a kérdés! :)

Annak idején in is közhelynek gondoltam ezt a választ: Hidd el, tudni fogod, hogy mit kell csinálni!

Szerintem nem lehet elrontani. Csak mozgasd a nyelved, ahogy jól esik!

2007. jún. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Még valami: a nyálad nyeld le, mert ha "tocsog" az szerintem elég gusztudtalan!!!Egyébként tényleg menni fog magától, pláne ha szerelmes is vagy.Hajrá!
2007. jún. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is megvoltam ijedve tőle pláne h én 16 éves koromig "ilyen téren" tapasztalatlan voltam...de nem hiába mondja 5-ből 5 ember h akkor és ott tudni fogod!Nyugee:DÉn szorítok h ha eljön az idő minden simán menjen:D
2007. aug. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
91%
ezt nem lehet elrontani és szabály sincs rá...az egész jön magától! annyi,hogy ne legyen "büdös" a szád és ne legyél nyálas,mert az gusztustalan.
2008. okt. 30. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
100%
ÉS ne vegyél akkora levegőt mert nem lehet túl jó a partnerednek ha beleszuszogsz az orrába..vagy neked se jó ha beszivod azt a levegőt amit ő kifujt :)
2009. dec. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
3%
LEVÁGNI...
2010. ápr. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%
Én mólt héten smároltam először! Hát az egy király érzés! Egyszerüen addig nem tudtam de a lány tudta mert elég tapasztalt és egyáltalán nem nehéz!
2010. jún. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!