Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kívánom az angol tanárnőmet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kívánom az angol tanárnőmet (30 felett van már) elég erősen. Ez normális?

Figyelt kérdés
Órákon rendszeresen erekcióm van. Ez mennyire beteges?
2008. dec. 17. 21:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%

eléggé...

Bár 30 felett is nézhet ki jól egy nő, csakhát nem tudom, menyire látszik óra után ez a gatyádon. Próbálj meg az óra anyagára figyelni, és nem a tanárnő erőteljes kebleire...


többre mész vele.

2008. dec. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
77%
sztem is jobban teszed, ha a tananyagra figyelsz...nehogy ábrándozás közben kihívjon a táblához XD
2008. dec. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

Én is teljesen bele voltam habarodva az egyik tanáromba. De én sem voltam közömbös neki:) de nem lett semmi, csak arc simi, mindig valahogy próbált megérinteni, kezemet, arcomat...

nem beteges, csak nehogy lebukj.;)

2008. dec. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
24%
Mi az az ikst dé? Ugyanis van egy két, há, négy, öt, hat, hét, nyoc,kilyenc tizenegy emberke,aki mindig ezt írja ki a befejezet mondat végére. XD Így nem tudunk nevetni! Próbáltam,de nem megy,mert sem a szám,sem pedig a szemeim nem állnak így mosolygás,örülés,nevetés közben.
2008. dec. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
23%
XD sztem tökre hasonlít egy nevető fejre
2008. dec. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
18%
Hát akkor érdekes fejű emberek ülhetnek a moziban egy vígjéték film alatt?
2008. dec. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6%
A South parkban van mindig X szemük a figuráknak XD
2008. dec. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%
Jajj, ugyan már miért lenne beteges, hogy egy idősebb nő bejön valakinek? Ugyan már..teljesen természetes, csak üröm az örömben, hogy valószínűleg vele nem nagyon lehet semmi sem...
2008. dec. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
22%

XD-t a rajzfilmesek szoktak használni, mert a rajzfilmekben gyakori ez a szmájli

amúgy az X az összeszorított szemet jelöli

2008. dec. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen. Nekem pl. az első kedvesem egy egykori gimibeli tanárnőm volt, aki szintén közelített a 40-hez. Persze csak három évvel érettségi után lett bármi is a dologból (addig fel se merült, meg nem is álltak úgy a viszonyok), és akkor se húzott ki egy teljes évet, viszont az a 10-11 hónap így is igen szép volt és nagyon tanulságos. :)
2008. dec. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!