Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi az a kiverés? Ne kínai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a kiverés? Ne kínai érthetetlen megfogalmazást írjatok légyszi!

Figyelt kérdés

Egy haveri társaságban felkerült rá a szó és nem tudom hogy mit jelent...Amúgy nem vagyok ennyire hülye de ezt tényleg nem tudom. Köszike

15/L


2008. dec. 15. 20:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
ha egy fiú játszik magával... :D tehát maszturbál
2008. dec. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszi! és akkor ez a petting része? mert valami ilyesmit fogtam fel abból amit beszélgettek...
2008. dec. 15. 20:06
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
lány is csinálhatja a fiúnak
2008. dec. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
hát ha egy lány csinálja a fiúnak, akkor a pettingelés része.
2008. dec. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

amikor a férfiak maszturbálnak, azt nevezik kiverésnek.

szerintem olvasgass felvilágosító oldalakat..

2008. dec. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
hát a petting része is lehet, de ha ÖNMAGÁNAK csinálja, akkor maszturbál, kiverni viszont nem csak egyyedül lehet, de ne vedd ennyire komolyan, attól, hogy benne van a ver szó, nem kell verni, csak finoman, és én kíváncsi lennék, hogy mit tudsz a pettingről, mert arra nem tettél fel kérdést, pedig nem hiszem, hogy tudod, hogy mi a petting része és jelentése
2008. dec. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%

Kicsit meglep.15 éves lány nem tudja.Bezzeg a 13 éves már lassan nem tud mit kiprobálni a szex terén.viccet félretéve te rendes lány lehetsz.

Veri:huzgálja a bőrt a farkán

Kiveri:addig huzgálja a bőrt a farkán oda-vissza amig elélvez,és sperma jönk.Ezt veri ki.

2008. dec. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
23%
Sztem nincs ebben semmi fura, én is sokáig nem tudtam, mert felénk használatosabb a "kézzel kényeztetni" kifejezés, és ennek örülök...:S
2008. dec. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
41%
A 20:35 ös válaszolónak. Mi az,hogy farkán? Biztosan nő lehetsz,hogy ilyen választ adsz. Akkor én is írjam azt egy puncira,hogy a nő lyuka? Nem kiábrándító?
2008. dec. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%
milyen kis önérzetes farkad van :D
2008. dec. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!