Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak nekem érthetetlen? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem érthetetlen? Mit tehetnék? (kicsit hosszú)

Figyelt kérdés

Van egy srác,28 éves,én 18.Egy fórumon ismertük meg egymást,már 1 éve..8 hónapig hazudtam neki,lebuktam,aztán végül is,eljött hozzám,lementem beszélgettünk,sétáltunk,söröztünk..elkezdett szakadni az eső,átkarolt,rengeteg szájra puszi,jó ideig így ment,ment majd csók.Másnap itt aludt,volt minden.Végülis éreztem,hogy nem szeret úgy,ahogy kéne furcsa az egész.Találkoztunk,megbeszéltük,hogy legyünk barátok,de akkor nála aludtam mert hajnalig sörözgettünk.Persze orálisan kielégítettem,elvesztettem az eszem.Reggel rájöttem,hogy én mégis szeretem,de nem lehet visszacsinálni semmit se.Azt mondta,hogy még nála is változhatnak a dolgok,majd eldől,hogy mi lesz.Megbeszéltük,hogy összejárunk,mert jók vagyunk együtt,imád velem lenni én is vele,teljesen egyformák vagyunk,egyféle gondolkozás stb.4 hónapja,hogy tudja az igazságot napi szinten beszélünk msnen,órákat is akár.Ha elmegy sörözni utána felhív és 1 órát,vagy többet beszélünk.Szenvedek már miatta,mert szeretem és már több mint 2 hónapja nem találkoztunk.Egyszerűen hiányzik,főleg hogy említett egy csajt,aki bejön neki,sörözésnél ismerte meg és ráírt fb-n.Egyszerűen mintha kést szúrnának a szívembe,tudom ,hogy barátok vagyunk,tudom,hogy nem úgy szeret,de akkor miért én vagyok az az ember,akivel mindent megbeszél?miért van az,hogy ha nem vagyok,2 napig már hív,hogy miért nem vagyok?miért engem hív fel hajnalok hajnalán sörözés után?És ha annyira szeret velem lenni és szereti,hogy egyformák vagyunk,miért csak barát akar lenni?

Igazából nem vagyok vékony lány,szerintem ez a baja..Viszont félév és le is adom a kilóimat,de azt se akarom,hogy ha nem kellettem neki ducin,akkor vékonyan igen,mert nem tartom jó pontnak,hogy ez miatt voltunk külön,pedig tudom,hogy ez a legfőbb baja,mert a vékony csajokat szereti.Tegnap meguntam,szarul esett mikor írta hogy ráírt a csajra és mondtam hogy nem leszek napokig-hetekig se fórumon se msnen,nincs kedvem neten élni az életem,inkább személyesen.De szenvedek nélküle. :( Sose gondoltam,hogy ennyire rossz valakit megszeretni.Mit csináljak vele?

18L


2010. dec. 25. 15:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Előbb azt találd ki, hogy önmagaddal mit akarsz kezdeni. A többire ráérsz azután is.
2010. dec. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Már rég kitaláltam mit szeretnék magammal kezdeni. :) Szeretem őt sajnos jobban megkedveltem,mint kellene.Így szenvedek miatta,pedig tudom,hogy nincs értelme...
2010. dec. 25. 15:15
 3/16 anonim ***** válasza:
De te mivel kapcsolatban hazudtál?
2010. dec. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

"""Igazából nem vagyok vékony lány,szerintem ez a baja..Viszont félév és le is adom a kilóimat,de azt se akarom,hogy ha nem kellettem neki ducin,akkor vékonyan igen,"""


Ha a duciságoddal volt baja, akkor ő nem szeretett.

És ha nem szeretett, nincs akarsz küzdeni

mindig lesz egy vékonyabb

vagy szebb. és akkor mit teszel ha neki a szilikonos csajok fognak bejönni? belöveted a szilikont a szádba meg a melledbe?

AKI SZERET AZ FELTÉTEL NÉLKÜL HIBÁKKAL EGYÜTT SZERET!


25F

2010. dec. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Hogy mivel?

Mindennel. :( Külső,név,meg úgy kb mindenben.De ezt megtudtam vele beszélni.


Tudom,hogy ha szeretne,akkor így is elfogadna.Igazából imádja az arcom,mert az tényleg szép,mindenki ezt mondja.De saját magamat is utálom,amiért meghíztam,nem kicsit,egy hülye betegség miatt,aztán nem kezeltettem magam,hogy visszamenjek a normál testalkatomra.Nem is miatta akarok fogyni,de tudom,hogy akkor más lesz a véleménye.Viszont ha így nem tudott elfogadni,akkor úgyse kelljek neki,így vagyok vele,viszont tényleg még nem találkoztam sose ilyen emberrel,akivel 1 éve beszélek napi szinten órákat,mégse tudjuk egymást megunni.Tudom,hogy évek után csak nevetni fogok az egészen,de most nem egészen. :) Sose szenvedtem még ennyire,féltékeny vagyok,ha mond valami,próbálom nem kimutatni,azt mondani,neki hogy már nem érdekel,de közben de,minden egyes apró elszólásával szenvedek.

2010. dec. 25. 15:22
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem csak meg akart húzni.
2010. dec. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam.De akkor nem keresne napi szinten.
2010. dec. 25. 15:30
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért látja itt mindenki a lényeget, csak te nem?

Látod az utolsó választ?

Egyszerű, nem?

Igen, mi férfiak ilyen egyszerűen látjuk a dolgot!

És ha nem kell valaki akkor ügyes-bajosd kifogásokkal-kidobjuk vagy éreztetjük hogy arra van az ajtó!

mert ha anno sem jöttél volna be neki soha,

akkor NEM IS LETT VOLNA KÖZTETEK SEMMI, DE VOLT!!!

és ha akkor jó voltál most meg nem akkor igen, csak megakart húzni!!!

Ha meg hazudtál, mást nem is érdemelsz!!!!

25F

2010. dec. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne keresne ha hideg van nincs hova menni, jól esne neki a potya szex?

jóhogy keres, nem akar másnak fizetni azért amit tőled ingyen megkap pár sör után

2010. dec. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 28 évesen már tudnia kéne mit akar az életével, te még fiatal vagy, hagyd, ha szeret keresni fog, ha nem, akkor nem is szeretett soha, és meglátod boldog leszel nélküle is.

20/L

2010. dec. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!