Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak nekem érthetetlen? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem érthetetlen? Mit tehetnék? (kicsit hosszú)

Figyelt kérdés

Van egy srác,28 éves,én 18.Egy fórumon ismertük meg egymást,már 1 éve..8 hónapig hazudtam neki,lebuktam,aztán végül is,eljött hozzám,lementem beszélgettünk,sétáltunk,söröztünk..elkezdett szakadni az eső,átkarolt,rengeteg szájra puszi,jó ideig így ment,ment majd csók.Másnap itt aludt,volt minden.Végülis éreztem,hogy nem szeret úgy,ahogy kéne furcsa az egész.Találkoztunk,megbeszéltük,hogy legyünk barátok,de akkor nála aludtam mert hajnalig sörözgettünk.Persze orálisan kielégítettem,elvesztettem az eszem.Reggel rájöttem,hogy én mégis szeretem,de nem lehet visszacsinálni semmit se.Azt mondta,hogy még nála is változhatnak a dolgok,majd eldől,hogy mi lesz.Megbeszéltük,hogy összejárunk,mert jók vagyunk együtt,imád velem lenni én is vele,teljesen egyformák vagyunk,egyféle gondolkozás stb.4 hónapja,hogy tudja az igazságot napi szinten beszélünk msnen,órákat is akár.Ha elmegy sörözni utána felhív és 1 órát,vagy többet beszélünk.Szenvedek már miatta,mert szeretem és már több mint 2 hónapja nem találkoztunk.Egyszerűen hiányzik,főleg hogy említett egy csajt,aki bejön neki,sörözésnél ismerte meg és ráírt fb-n.Egyszerűen mintha kést szúrnának a szívembe,tudom ,hogy barátok vagyunk,tudom,hogy nem úgy szeret,de akkor miért én vagyok az az ember,akivel mindent megbeszél?miért van az,hogy ha nem vagyok,2 napig már hív,hogy miért nem vagyok?miért engem hív fel hajnalok hajnalán sörözés után?És ha annyira szeret velem lenni és szereti,hogy egyformák vagyunk,miért csak barát akar lenni?

Igazából nem vagyok vékony lány,szerintem ez a baja..Viszont félév és le is adom a kilóimat,de azt se akarom,hogy ha nem kellettem neki ducin,akkor vékonyan igen,mert nem tartom jó pontnak,hogy ez miatt voltunk külön,pedig tudom,hogy ez a legfőbb baja,mert a vékony csajokat szereti.Tegnap meguntam,szarul esett mikor írta hogy ráírt a csajra és mondtam hogy nem leszek napokig-hetekig se fórumon se msnen,nincs kedvem neten élni az életem,inkább személyesen.De szenvedek nélküle. :( Sose gondoltam,hogy ennyire rossz valakit megszeretni.Mit csináljak vele?

18L


2010. dec. 25. 15:09
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Hazudtam neki,nem gondoltam,hogy valaha is lesz valami..Arra se gondoltam,hogy egyáltalán megkedveljük egymást msnen.Tudom,hogy hülye voltam,tudom,hogy hibáztam és most szenvedek is ez mellett rendesen.Vele megbeszéltük ezt az egészet,aztán ennyi.

Lehet,hogy arra kellettem neki,hogy lesz0pjam,vagy megdughasson,de akkor miért keres állandóan?Anélkül is hogy 2 és fél hónapja nem találkoztunk sé akkor is csak csók volt.Majd utána,miután elváltunk írt egy smst,hogy imád velem csókolózni..Nem értem őt.


28 éves,idejhe lenne eldönteni mit akar,de igazából,ezért jó,Ő nem akar még gyereket,Ő még élvezi azt,hogy elmehet sörözni,koncertekre és nem kell apának lennie.Ezért voltunk meg jól mindig is,mert én is és Ő is azt mondta,hogy kb 4 év múlva lenne szülő,addigra felnőne ő is hozzá.Igyekszem elfelejteni,de így nem megy,hogy mindig engem hív fel miután elvolt,mindent megbeszélünk és olyan hülyeségeken kapunk össze,majd békülünk egyből,mint valami 80 éves házasok.Igazából komolyabban sose tudunk összeveszni,csak röhögünk egymáson.Szeretem,ez van.

2010. dec. 25. 17:20
 12/16 anonim ***** válasza:
sztem hagyd a fenébe, ne kínozd magad ilyenekkel
2010. dec. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Igen,tudom,hogy ez kéne,de nem megy.

Miért csinálja ezt,hogy ha nem szeret? :/

2010. dec. 27. 12:53
 14/16 anonim ***** válasza:
pff... Vki írta, hogy csak azért ha snkivel nem tud egy menetet, ott vagy neki te! Lehet, hogy jó barátnak tart, de ennyi, csak kihasznál! Keress magadnak egy jó csávót, és felejsd el őt!
2010. dec. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

érdekes, ha valakit nem keresnek, mindenki magában keresi a hibát

ez olyan hülyeség

ha nem tetszenél neki így, eddig sem jött volna össze veled

de ha minden dolgát megbeszéli veled, akkor sajnos havernak tekint, nem a bnő jelöltnek.

Valószínű ott cseszted el, hogy mindent megadtál neki, nem tudott mit hódítani rajtad.

a nehéz "zsákmány" csak az értékes.

2010. dec. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Majd eldől mi lesz vele..De már kezd idegesíteni.Talán,mert ő volt az első ember az életemben,de borzalmas érzés mikor tudom,hogy egy lány bejön neki és találkozni fognak.Mindig én röhögtem másokon,hogy áá ezért minek aggódni,elmúlt aztán kész..nem sok az esély arra,hogy 17-18 évesen élete párjával jöjjön össze az ember stb,aztán most én szenvedek ugyanúgy..Utálom,hogy nem lehet kikapcsolni az érzéseket. :) Tegnap előtt beszéltünk utoljára,tudom,hogy ma megy sörözni,szerintem oda,ahol dolgozik a csaj,kíváncsi vagyok,hogy 2 nap nem beszélés után felhív-e. Ha igen,elmondom neki amit gondolok,és hogy hagyjuk inkább egymást,mert nekem ez fáj.Aztán ennyi,nem tudok mit tenni,de talán ez lesz a legjobb,akármennyire is szeretem,barátként is imádok vele beszélni,de mégis fáj,hogy nem vagyunk együtt. :(
2010. dec. 28. 15:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!