Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten próbálkozom. Árulja már el valaki hogy a végzettségnek meg az egszisztenciának mi a fene köze van a párkereséshez? Mik ezek az érthetetlen szűrők? 34 FFI

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 17:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mert elég sok olyan idióta ember van akinek ez elengedhetetlenül,feltétlenül fontos.

Nem egyszer nekem is felakadt a szemem már egy-egy hirdetésen.

2011. márc. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

szerintem annyi ,hogy egy diplomás ember kevésbé vonzódik egy szakmunkáshoz ugyanis felsőbbrendűnek érzi magát.

Illetve akinek jól csengő tervei vannak azok gondolom könnyebben találnak párt a neten.


Amúgy én azt sem értem ,hogy online ,hogyan lehet csajozni O_o

Élőben ottvan 2 ember beszél flörtöl csókol és lesz valami ,de neten csókolhatod a monitort nem vált ki érzelmeket senkiből:)

2011. márc. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Elméletileg ez arra lenne jó hogy eldöntsd, akarsz-e egyáltalán találkozni hogy jobban megismerd az illetőt. Még csak rövid idele próbálgatom ezt a módot, de máris ott tartok hogy "Itt mindenki megőrült?".
2011. márc. 28. 18:08
 4/11 tsz-tag ***** válasza:
na igenám de ha nagyon bejön a csaj akkor rögvest ki is verheted a fäszt xD míg ezt első randin nemigen teheted meg :D xD
2011. márc. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Na persze. Ennyi idősen ez minden vágyam...

Nem igazán.

2011. márc. 28. 18:10
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát, ennek több oka van. Valóban vannak, akik inkább eltatót, mintsem párt keresnek. De azért gondolj bele. Ott állsz nöként 32évesen, ketyeg a biológiai órád és csak játékgépezös világcsavargókkal hoz össze a sors, akikkel naívság közös házat tervezni, mert azt a kis pénzt is, amit mondjuk félreteszel, ö folyton elkéri "érzem,hogy most be fog jönni a tippem" címszóval. Szóval nem minden esetben, de gyakran a szakmából, munkahelyböl, addig elértekböl lehet következtetni, hogy az adott személlyel van e esély egy normál családi élet kialakítására.
2011. márc. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem pl. semmi köze nem volt soha és nem is játszott szerepet a párválasztásban nálam.

32/N

2011. márc. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

szerintem annyi ,hogy egy diplomás ember kevésbé vonzódik egy szakmunkáshoz ugyanis felsőbbrendűnek érzi magát.


Maradjunk annyiban, hogy egy szakmunkás se a diplomásokat preferálja párkereséskor.

2011. márc. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Újabb lehetőség hogy aki képre még be is jön ezt a rovatot elolvasva egyből leírd, hogy vele úgyse menne, mert épp túl vagy alulképzett hozzád. Úgy, mint amikor azt olvasod, hogy a nő valami magas munkakörben van, igazgatóhelyettes, vagy másmilyen vezető beosztású. Ha te csak az átlagot keresed, akkor nem biztos hogy ráírnál, pedig akár te lehetsz akire régóta vár.

26 ff

2011. márc. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
azért van köze hozzá amiért a LIPTAI KLAUDIÁT és a többi hasonló celebtyúkot soha nem fogod mondjuk köműves vagy villanyszerelő mellett látni (pl)! de jobb is ha maguk között szaporodnak!
2011. márc. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!