Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csak fiúkhoz szólna a kérdésem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak fiúkhoz szólna a kérdésem! Milyen szexuális vágyatok van, amit nem kaptatok még meg, de szeretnétek?

Figyelt kérdés
Várok jó ötleteket,fantáziálgatásokat tabuk nélkül!(olyanokat léci ne irjatok,hogy én a bnőmtől mident megkapok)..őszinte vágyaitokat szeretném hallani..akár szexpóz,hely,vagy szexuális játszadozások..
2008. dec. 12. 20:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolótól megkérdezhetem,hogy az első "kívánságát" miért nem sikerült még megvalósítania?Bocsi:),úgy értem a párod miatt,hogy nem akarta tovább csinálni miután elmentél vagy mi volt az oka?Mert szerintem ez teljesíthető vágy.A második az tényleg kicsit necces:)
2008. dec. 14. 18:47
 12/14 anonim válasza:
hát.. szívesen benne lennék ha 1x úgy indulna, hogy "idegyere férfiállat...!!" kikötöz és csinálja a dolgokat kicsit vadabban mint egy nyugodt nyári szexnél :D
2008. dec. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

UTOLSÓ ELÖTTI VÁLASZADÓ VAGYOK! SZVAL AZÉRT NEM SIKERÜLT, MERT AHHOZ NEM SZABADNA KKÖPNI AZ ANYAGOT, HANEM LE KELLENE NYELNI!!! NAON ILLUZIOROMBOLÓ ÁM, HA EGY CSAJ RÖGTÖN UTÁNA KIMEGY KIKÖPNI, ÉS FOGATMOSNI... TEHÁT EZÉRT NEM SIKERÜLT MÉG. DE OAN MÁR VOLT, HOGY UTÁNA KÖZÖSEN LEFÜRÖDTÜNK, ÉS TOVÁBB CSINÁTUK. DE, AZÉRT EZ NEM UGYANAZ!!!

A MÁSIKRA VISSZATÉRVE: NE MONDD , HOGY EGY CSAJ ÁLMODIK A 2 PASI FELÁLLÁSRÓL???!!!

2008. dec. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

.."idegyere férfiállat..!" ez jóóóóóóóó:)


Utolsó válaszolónak : Én csak magamról tudok nyilatkozni,meg a barátnőim nevében is elmondhatom,hogy(legalábbis nekünk)szinte kivétel nélkül EGYIK nagy vágyunk hogy 2 pasival szexeljünk egyszerre..persze nem a szerelmeinkkel,mert az kizáró ok,hanem olyanokkal,akikbe nem vagyunk szerelmesek..csak a vágy miatt..

Egyébként tapasztalatom szerint a csajoknak legalább olyan "vad" a fantáziájuk,mint nektek,pasiknak...megmutattam bnőimnek a válaszokat(pasi vágyak) és kicsit le voltunk döbbenve,hogy ezeket miért nem kapjátok meg a párotoktól,hisz ezek mind mind naggyon jó és izgató dolgok,amit ALAP,hogy megkap a párunk. Vagy lehet hogy csak mi vagyunk szexuálisan túlfűtöttek,nem tudom.

2008. dec. 15. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!