Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csak fiúkhoz szólna a kérdésem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak fiúkhoz szólna a kérdésem! Milyen szexuális vágyatok van, amit nem kaptatok még meg, de szeretnétek?

Figyelt kérdés
Várok jó ötleteket,fantáziálgatásokat tabuk nélkül!(olyanokat léci ne irjatok,hogy én a bnőmtől mident megkapok)..őszinte vágyaitokat szeretném hallani..akár szexpóz,hely,vagy szexuális játszadozások..
2008. dec. 12. 20:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

nekem egy nyugodt hosszu szex lenne minden vágyam, mert ahogy mostanában időhiány miatt kapkodva csináljuk, az nem jó.

szilveszteri dec.31-jan.1 fordulói szex jó lenne :D

2008. dec. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%

Hát...miután kinyalom, akkor ne undorral kérdezze meg, hogy muszáj-e visszaadnia, mert teljesen elmegy tőle a kedvem.

Egyébként pedig jó lenne berántani egy lányt 3. személynek.

2008. dec. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Pl.,hogy had spricceljek már a testére,vagy az arcára,de akár a szájába is.Eddíg még nem történt meg velem.Ja és egy beugró csaj,legalább egyszer az életben :)
2008. dec. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbálnám, hogy milyen az amikor kikötöz az ágyhoz ráül a számra, hogy nyalhassam (az nem tudom melyik póz) és utána meglovagolna és a puncijába mennék el.
2008. dec. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
hmm én lány vagyok de eddig ezek szerintem mind teljesíthetők(na már a 3dik lányt kivéve..irgum burgumxD)
2008. dec. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
extrém helyek:templom gyóntató, igényes hely mozgássérült wc-je, lift, lépcsőház esetleg, próbafülke.
2008. dec. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Templom nekem is nagy vágyam!!:)De szerintem kivitelezhetetlen és csak egy vágy marad..


00:13-as válaszolónak : Azt pont tegnap csináltuk a párommal:))

2008. dec. 13. 01:01
 8/14 anonim ***** válasza:
65%
Hárem. :)
2008. dec. 13. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a hárem igazán csak akkor működhet ha mind a hárman kívánjátok egymást..Szóval ha a 2 lány biszex.
2008. dec. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

NEKEM 2 IS LENNE! AZ ELSŐ: KÖLCSÖNÖSE KÉNYEZTETVE EGYMÁST 69-BEN, UTÁNA NEM ABBAHAGYNI... TEHÁT A MAGÖMLÉS UTÁN FOLYAMATOSAN EGYFOLYTÁBAN TOVÁBB KÉNYEZTETNE-ÉN IS ÖT!!! MIKOR UJBÓL HARCRAKÉSZ A SZERSZÁM, EGY ISTENIT SZERETKEZNI!!!

DE UGY ISTENESEN: MISSZIONÁRIUS, OLDALRÓL, HÁTULRÓL, STB:::

A MÁSIK : A KÉT CSAJ EGY PASI FELÁLLÁS! EL NEM TUDOM KÉPZELNI, MIEN AZ MIKOR AZ EMBER EGY ISTENI CSAJT NYAL, MIKÖZBEN EGY MÁSIK ISTENI CSAJ SZOPJA, ILLETVE LOVAGOL!!!

SOKÁIG SZERETNÉK ÉLNI, DE EZT MÉG KI SZERETNÉM PRÓBÁLNI!!!

2008. dec. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!