Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem kívánom már párommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kívánom már párommal a szexet?

Figyelt kérdés

Miért csak az újdonság varázsa alatt kívánom a pasit? (úgy az első 3-6 hónap...-feltéve, ha kihúzzuk addig)

Mostani párommal már 7 éve együtt vagyunk, de már nagyon régóta nem kívánom se őt, se vele a szexet...mindig ugyanaz a rituálé, ugyanazok a mozdulatok, és elég sűrűn előfordul, hogy nekem egyáltalán nem jó...

Többször mondtam neki, hogy legyen gyengédebb, többször próbáltam elvonatkoztatni, mintha most lennénk először együtt, de sehogysem megy...

Viszont, ha feltűnik egy új hapi, aki tetszik, sőt... néhány álmomban elég intenzíven megjelenik (szinte átélem) onnantól kezdve végem...pár hónapig, amíg ezek a fellángolások el nem múlnak.

De páromat már nagyon rég nem tudom ilyen helyzetekben elképzelni. Próbálom őt formálni, hátha újra "megszeretem", de valahogy mindig elrontja ezt...


Nem tudom, mit tegyek. Ha visszautasítom, besértődik, bunkózik stb., úgyhogy néha csak azért fekszem le neki, hogy ne kelljen a bosszús képét látnom, meg a bunkó beszólásait hallgatnom. Pedig azt is rengetegszer átbeszéltük már, hogy én nem kívánom olyan sűrűn a szexet, mint ő (ő napi többször is akár)


Mit tehetnék?


2008. dec. 7. 22:58
1 2 3
 21/28 Srapnel ***** válasza:
75%
Akkor nem értetted, ez egy kb. várható reakció lesz a férjed részéről, ha beszólsz neki, hogy "ki is lehet takarítani magad után", akkor majd ő meg mond egy "el is lehet menni dolgozni" jellegű beszólást.
2008. dec. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Na, ez a reakció minden alkalommal megvan, ha egy kis segítséget kérek tőle...Erre szoktam neki visszavágni, hogy "és a gyereket hova tegyem? Akasszam a szögre?"

mer tarra a megoldásra nem is számíthatnék, hogy ő fog vigyázni rá!

2008. dec. 12. 12:02
 23/28 Srapnel ***** válasza:
65%

Na ezért írtam itt hiába egy csomó mindent és pontoztak le.


Megmondtam már, nyafoghatsz, hogy sok a házimunka, de hogy ezzel nem juttok előre, az biztos. Lehet, érdemes külső személyt igénybevenni. Mert egymással csak a sérelmek vannak és nem tudtok érdemben beszélni.


Szövetséget kell kötnötök, nem a másik bajait felhánytorgatni.


Van egyébként egy ún. "én-technika", amikor nem azt mondod, hogy "már megint összekoszoltad azt, amit csináltam", hanem hogy "nekem ez nagyon rosszul esik, hogy összekoszolod". A másikra soha nem mondani negatívat, hanem a saját érzéseidről beszélni.

2008. dec. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
50%
A párodat fejbe kell lőni! Téged meg nem érdemel meg a párod! Nem egy ilyen bunkó állat való hozzád!
2008. dec. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
100%
Kísértetiesen hasonló házasságból léptem ki 8 év után 2 kicsi gyerekkel.... én mindent megpróbáltam de nem láttam más kiutat... annyi különbséggel, hogy a volt férjem napi szinten megivott 5-6 sört is... ember a sörszagtól meg meg nem lett kívánatosabb.. de a szitu egyébként hasonló. Nekem olyan szintű próbálkozásaim voltak, hogy csini ruci, szerepjáték, kérés, hogy legalább mosson fogat mielött próbálkozik... szexuális segédeszközök... stb, de sajnos nem lett jobb csak ideig óráig... talán tényleg kéne nektek valami újdonság, talán egy kis romantikát próbálj meg belevinni a dolgokba.
2008. dec. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
amikor az első gyerek megfogant (nem tudom, hogy akartátok-e vagy csak nem védekeztetek és úgy estél teherbe) akkor kellett volna erre gondolni, hogy a gyerek egy életre szól, mert ugye nem lehet "felakasztani a szögre". Amúgy ha a testvéreid megtehetik, hogy lepasszolják a gyerekeiket anyukádnak, te is megteheted, nem? Szerintem igen, és megérné, ha pár órát kettesben lehetnél a férjeddel, hogy nehogy "tönkremenjen" a házasságotok!
2009. jan. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

.. már elég nagy a baj, nyilván párod nem tud felizgatni - vagy talán nem is akar. Talán már/még Te se a párodat. Az elöttem szólónak annyiban igaza van, hogy ha mindketten új kalandba(megcsalásba) kezdtek, annak csak az elején van varázsa. Aztán jön a szakitás.

A bunkózásnak nincs helye, a tessék-lássék kötelezö szexnek nincs varázsa és csak a problémák elodázására jó. 7 év nem kevés idö - de van, akiknél hasonló már 1 év után is jelentkezik.

2009. máj. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Érdekelne, hogy mi van most veletek? Rendbejöttek a dolgok?
2010. júl. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!