Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem kívánom már párommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kívánom már párommal a szexet?

Figyelt kérdés

Miért csak az újdonság varázsa alatt kívánom a pasit? (úgy az első 3-6 hónap...-feltéve, ha kihúzzuk addig)

Mostani párommal már 7 éve együtt vagyunk, de már nagyon régóta nem kívánom se őt, se vele a szexet...mindig ugyanaz a rituálé, ugyanazok a mozdulatok, és elég sűrűn előfordul, hogy nekem egyáltalán nem jó...

Többször mondtam neki, hogy legyen gyengédebb, többször próbáltam elvonatkoztatni, mintha most lennénk először együtt, de sehogysem megy...

Viszont, ha feltűnik egy új hapi, aki tetszik, sőt... néhány álmomban elég intenzíven megjelenik (szinte átélem) onnantól kezdve végem...pár hónapig, amíg ezek a fellángolások el nem múlnak.

De páromat már nagyon rég nem tudom ilyen helyzetekben elképzelni. Próbálom őt formálni, hátha újra "megszeretem", de valahogy mindig elrontja ezt...


Nem tudom, mit tegyek. Ha visszautasítom, besértődik, bunkózik stb., úgyhogy néha csak azért fekszem le neki, hogy ne kelljen a bosszús képét látnom, meg a bunkó beszólásait hallgatnom. Pedig azt is rengetegszer átbeszéltük már, hogy én nem kívánom olyan sűrűn a szexet, mint ő (ő napi többször is akár)


Mit tehetnék?


2008. dec. 7. 22:58
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
91%
Mert már nem szereted azért nem kivánod! Legalábbis én igy voltam! De néhány jo tanács: menjetek el különbözö helyekre ne csak otthon legyetek együtt, barlangfürdő,autoba,hotelstb. Dobjátok fel egy kicsit valami kalanddal vigyetek bele valami ujat! Hátha ez be jön:) Lehet ráuntál kevés neked már! Van ilyen....:S
2008. dec. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%
Mond el neki, mit érzel, próbáljátok megoldani olyasmikkel, miket az első hozzászóló írt... és amúgy is osztom véleményét, lehet, hogy már nem szereted, csak a megszokás tart össze benneteket, illetve téged vele (az ő részéről nem tudom)... bár persze az sem szép, hogyha úgy bunkózik veled, ha neked ilyen problémád van, ez elég bántó tud lenni szerintem... nem?
2008. dec. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
55%

Látom leragadt az előttem szóló annál,hogy bunkó a párod. Tudom nem szép dolog bunkónak lenni mert lehet máskép is reagálni arra ha semmi kedved a szexhez a pároddal Mondjuk a párod mélyen hallgat és büszkén,felemelt fejjel beletörődik abba,hogy szexuálisan elveszítette a feleségét. Tűr és tűr és mindezt nagy tiszteletben. Azzal se foglalkozzon ha megkíván téged. Minek a szex ha ott az önkielégítés? Hülyeség!


Már kezd unalmasá válni,hogy a házasságok,kapcsolatok többségében a nők ráunnak a férfira,holott hiába kíván a nő más férfit neki is az lóg a lába között mint a nők párjuknak. Mire vágyik egy nő? Több gyengédségre? Ha meg a párjától ezt kepja,akkor az sem jó! Semmi nem jó egy nőnek? De kár is itt tépnem magam hiszen úgyis lesznek olyanok,akik lehurrognak,lepontoznak,hogy nincsen igazam,de nem érdekel.

2008. dec. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
62%
Utolsó válaszoló: na erre én is kíváncsi lennék... Pedig lány vagyok és még fiatal és nem akarok én is így járni...:\
2008. dec. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló! Képzeld, gyengédségre, odafigyelésre vágyom, de sajnos - bár már kismilliószor megbeszéltük ezeket a dolgokat párommal - mégsem kapom meg. Az neki fel sem tűnik, én mennyire figyelek rá...:(

Lehet, hogy minden férfinak ugyanaz lóg a lába közt, de nem csak arról szól a szex, hogy bedugja a pasi a nő lukába, ki-be huzigálja, "köp" egyet azt' kész...

hanem az is lényeges, hogy melyik pasi hogy áll hozzá, esetleg a nő melyikhez vonzódik, sőt, ha hiszed, ha nem, a lelki világ se utolsó szempont...


Az első néhány évben mg nem is volt probléma, de páromnak már - én úgy érzem - nem vagyok fontos, csak birtokolható valami vagyok számára. Van két gyönyörű gyermekünk. Ő 12 órában dolgozik, ha itthon van, akkor kint talál ki magának munkát, ha nem talál, kitalál valamit, hogy el kell mennie (haverhoz, anyjáékhoz...stb) ha meg véletlenül itthon van, megy a vita mindenen. Leginkább a pénzen...És ezek után még elvárja, hogy én este lefeküdjek neki.

Az pl eszébe se jut, hogy én non-stop szoliban vagyok ugye a gyerekek miatt, plussz vezetem a háztartást. Kritizálni tud, a dícséret (ha eszébe jut) max egy odahajított"Ügyes vagy!" sablonszöveg.

Nem kell, hogy ajnározzon, mert kitakarítottam, vagy elmosogattam, hiszen ez természetes, de legalább vegye észre, értékelje...De neeem. Tegnap 2 órán át porszívóztam a lakást, ma már nyoma sincs, mert neki a kertből sáros cipővel "be kellett ugrania" valamiért, és végigtrappolta a lakást... Ennyire becsül engem kb.

Állandóan jön azzal, hogy milyen fáradt. Én tekintettel vagyok rá, de nekem soha nem szabad fáradtnak, feszültnek lennem, nem lehet rossz napom...



Elmenni kettesben bárhová? Miből?? Meg hová tenném a gyerekeket? Anyós alapból hárít bármi ilyesmi felkérést...:( Utoljára akkor voltunk gyerek nélkül bárhol, amikor a nagyobbik megfogant...

2008. dec. 8. 00:39
 6/28 anonim ***** válasza:
81%

utolsó vagyok

Hát legalább már tudod az okot, amely megint csak lelki eredetű is egyben. Szerintem próbálj meg kicsit visszavágni neki a saját módszerével. Legyél kemény és határozott! Amikor le akar feküdni veled, mert úgy gondolja h kijár ez neki, akkor ne hagyd magad, keményen mondd meg neki, hogy csináld ezt és ezt különben nem lesz semmi. És eszedbe ne jusson kényeztetni meg ilyenek, majd maximum viszonzásul. Próbáld ki! Ha ezek után se esik le neki, hogy vmin változtatni kéne, akkor nem hiszem h meg lehet máshogy oldani, hiszen ehhez 2 ember kell... Még annyi, hogy a nagyobbik gyereket ott lehet hagyni egy hétvégére vmelyik oszt.társánál, akivel jóban van, a kisebbikre pedig biztos egy közelebbi barátotok szívesen vigyázna egy napig.

2008. dec. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Srapnel ***** válasza:
63%

Ez az örökös nyavajgás is a házimunka miatt... A gyerek macera, azt elismerem, de porszívózni? Nem nehéz sem szellemileg, sem fizikailag, felelősség nincs rajta, emberek sorsa nem múlik rajta, dönteni, számolni nem kell vele. Már bocs, én férfiként magamra takarítok, mosok, vasalok mindent az esetenként 9-10 óra munka után és a munka még mindig rosszabb és fárasztóbb, mint főzni, mosni. Az utóbbiak talán unalmasak, meg napi szinten évekig valóban fárasztóak, azt elismerem, de azért nem katasztrófa. Bejárni dolgozni 12 órát szarabb. Valószínűleg ő is csak megértést és valami nyugalmat szeretne, mert neki nem tiszta unalom a nap.


Egyébként ennyi idősen lehetnél már annyira tapasztalt, hogy tudd, egy másik pasival is csak az elején igazán jó. Ilyen az emberi természet. Persze, hogy az ismeretlen, kibic fickó szépeket mond, meg izgi, neki semmi sem drága, nem kell a kapcsolat és a gyerekek fölötti felelősséget hordania, de hát ha együtt kellene élni vele, neki is meglennének a rigolyái.

2008. dec. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
75%
Előttem szoló. Gratula! Jó volt a válaszod! Benne volt minden a mi lényeg. Nálam ha pontozni lehetne 0-10 -ig én a tizest adnám.
2008. dec. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

"Kedves" férfi válaszadók! Nem a házimunka nehézségével és macerájával van bajom, hanem , hogy nincs értékelve. Kb. olyan, mintha pl kifestenéd a szobát, rámegy 1-2 napod, én meg odamegyek és jól összemaszatolom, meg összekenem, meg leverem a falat. ezt rendszeresen megcsinálnám, mit szólnál hozzá??? Ergo tök értelmetlenül elb**ol időt arra, amit a másik fél óra alatt ugyanolyan állapotba "rendez", mintha semmit se csináltál volna...


Szexre térve: nem azzal van a gond, hogy önző, vagy ilyesmi, csak egyszerűen nem kívánom, és ezt Ő nem érti meg. Más pasira max fantáziálok, de az is kevés ahhoz, hogy vele jó legyen. Az a probléma, hogy nem érti meg, hogy nemkem nem megy úgy, hogy "na, gyere, zavarjuk le" Nekem kell hozzá hangulat, amit általában a napi veszekedéssel le is rombol, vagy azzal, hogy egész nap otthon sincs, ha hazaér se velem foglalkozik, aztán jön, hogy "na, akkor lesz este valami?"

Arról nem beszélve, amikor ugyanezt délben, vagy délután megkérdezi, ha meg nemet mondok, onnantól kezdve totál bunkó...

Hát honnan a fenéből tudjam én, hogy este - ha eljutunk odáig - milyen hangulatba leszek???


Na, ez a problémám!

2008. dec. 8. 14:01
 10/28 Srapnel ***** válasza:
52%

"Kedves" lepontozó brigád (ami csak azért érdekel, mert nem értitek, mit írok) és kérdező! Te mivel hálálod meg a 12 órás munkáját? Talán szexszel? Valószínűleg a férjed is pont azt mondaná, hogy "fenébe, 12 óra meló után otthon vár a kelletlen asszony a nyafogásaival, aztán meg ugyanaz a rutin, meg mozdulatok". Aztán napi 12 óra után hó végére újra és újra fogy a pénz és megint be kell menni dolgozni, ld. festéses hasonlat. Úgyhogy ne itt keresd a hibát, mert mindenki teszi a dolgát.


Ne vágj vissza keményen, mert egyszercsak külön találod magad egy gyerekkel, mert valószínűleg a férjed egy követelőző, erőszakos, kemény fellépésre inkább keres egy szeretőt magának.


Ha a megbeszéléses móka nem megy, akkor próbáld összecsapni a házimunkát és tanulj valamit, foglald el magad, mert azt megértem, hogy unalmas és nem túl izgalmas szellemileg a házimunka. De azzal ne érvelj, ő is dolgozik és rosszabb, mint főzni.

2008. dec. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!