Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fáj az anális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fáj az anális?

Figyelt kérdés
2007. dec. 21. 13:56
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
83%
Fel kell fedezni egymásét, úgy jobb a móka.
2010. jún. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim válasza:
88%
emberfüggő.van aki szereti,és van aki nem.
2010. jún. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
5%

az én barátnőmmel, PL ki se próbáltuk az anált, nem akarta, mert gusztustalan.

18 F

és mág mindig együtt vagyunk.


egyébjént FÁJ+

2010. okt. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
81%
Dehogy fáj...a sok amatőr állat azt sem tudja hogy mire jó, nem tudják hogyan kell jól csinálni, előítéletesek. Nagyon gyengédnek kell lenni, és nagyon jó érzés.
2010. okt. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 Albu válasza:
100%

„Fáj az anális?”

Ahányszor a vaginális.

2011. márc. 5. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyobb orgazmusaim vannak, hogy ha ott dugnak és közben a csiklómat is ingerlik. :) De ehhez fel is kell izgulni rendesen. És ebben nagyon béna sok pasi. Mármint a nők felizgatásásban. Inkább ezt kellene nekik is tanunli és nem azzal foglalkozni, hogy hogyan dugjanak meg.

22L

2011. márc. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
100%
Én csak úgy tudok elélvezni, de még hogy mekkorákat! Nekem a vaginális sokkal jobban fáj, egyáltalán nem kellemes, közben be sem nedvesedek, de az anál alatt szinte csöpögök, és a csiklóm is duzzad rendesen. Nem vicc, magam is elítéltem meg undorodtam tőle, de mikor még 5 év után se volt jó a sima szex, hát engedtem a kísértésnek, és máig áldom az eszem.
2011. ápr. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
0%
én nem szeretem...:/ dehát ez van a férfiaknak mindig az kell amit mi NEM akarunk...
2011. máj. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
100%

De jó hogy ilyen sok pozitív válasz érkezett!

Én soha senkinek még csak azt se hagytam, hogy megnyalja a seggem..

De ahogy összejöttem a párommal, teljesen más kapcsolat lett mint az előzőkkel.

Vele olyan szinten közel kerültem, hogy én magam mondom, hogy majd kipróbálhatnánk.

Egyenlőre még csak nyalta, meg simogatta, de az ujját még be nem dugta. Majd én is szeretném neki csinálni, csak hát nehéz rávenni, holott látszik hogy szeretné csak fél az újtól :) Annyit engedett hogy simogassam, hát jobban is élvezte az biztos.

2011. máj. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim válasza:
100%

Nekem először van barátom,és neki megengedtem. Az első kellemetlen érzés volt,de túléltem. Mivel nem használtunk síkosítót így eléggé fájt is,de nem törődtem a fájdalommal. Orgazmust nem éltem át,de nem mondom hogy rossz volt,hogy nem a "meg szokott helyre" tette be. Legközelebb már síkosítóval.

Ha eléggé felizgat a barátod és ha ellazulsz akkor nem fáj.Tapasztalat :)

2011. jún. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!