Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fáj az anális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fáj az anális?

Figyelt kérdés
2007. dec. 21. 13:56
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
75%
Ha megfelelő partnerrel csinálod, nem.Vagyis egy picit érdekes, de ki lehet bírni, aztán ha belelendültök már jó.Használj síkosítót meg gyengéd pasit!
2007. dec. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
72%
ha lazitasz, elengeded magad, ráhangolódsz és szereted azzal akivel vagy /értem ezalatt, nem mindjárt az első randin ismeretlenül/ akkor nem- csatlakozom az előttem szólóhoz- sikositót feltétlen, sztem máskor is!!
2007. dec. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
80%
Ehhez nekem muszáj hozzátennem, hogy ez talán az egyetlen doldog, amiben igenis számít a méret! Ugyanis a kelleténél nagyobb "szerszámmal" fájhat bizony, bármennyire laza vagy és szereted, akivel vagy! Tapasztalat. Lehet,hogy furcsa, de ennek ellenére szeretem az anális szexet, de a jelenlegi barátom nagyobb méreteivel az első néhány mozdulat mindig fáj, akármilyen óvatosak vagyunk. (De megéri túlesni rajta, mert utána már jó)
2007. dec. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
69%
Először igen... szépen folyamatosan vezessétek be a szexuális életetekbe. Bár eredendően az a lyuk másra való...
2007. dec. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
26%
Fáj! És undorító! Nagyon-nagy a fertőzés veszélye! Akkor minek van a hüvely? Ezt csak a buzik találták ki, és sajnos a nem homokos férfiak is "átvették" ez a "szokást"
2007. dec. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
35%
Én sem szeretem,mert nagyon fáj,de a párommeg oda van érte,és állandóan ott csinálná sajnos.Megbántani viszont nem akarom.
2007. dec. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 Nánási Tímea ***** válasza:
29%
Sztem itt mindegy a fáj nem fáj jó kellemtlen de ennyit kibirunk a párunknak és a babaolaj jó!
2008. jan. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
84%
Ez szerintem 2 dologtól függ. Ha a partnered elég gyengéd, tehát sokat simogat, nyalogat elötte és elég nedves, akkor nem fog fájni, viszont ehhez az is kell, hogy ellazulj, és agyban eldöntsd, hogy ez igenis jó leszz, nem fog fájni. Ha ellazultál teljesen, akkor nagyon lassan, beléd tud hatolni és csupán egy kis feszítő érzést és melegséget fogsz érezni. Én már élveztem el anális szex közben.
2008. jan. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim válasza:
38%
Örömmel olvasom a hozzászólásokat. Ahogy látom itt már sokan szeretik. :)Férfi vagyok, és szeretném kipróbálni az anális szexet. Sajnos még nem találtam ehhez partnert. Az a gáz, hogy majdnem minden nő valami istenellenes dolognak véli, és nem igazán nyitottak a témára. Pedig a mai világban erről is kellene beszélni a partnerek között, mert hosszú távon boldogtalansághoz és pótcselekvéshez vezetnek a kielégítetlen vágyak.
2008. júl. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
59%
Előbb próbálják ki a pasik,milyen az análszex, utána biztos nem akarnák bedugni a barátnőjük fenekébe..
2008. aug. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!