Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fáj az anális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fáj az anális?

Figyelt kérdés
2007. dec. 21. 13:56
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
71%

Hogy mennyi sok bugyuta válasz érkezett ide...

Ha a hölgy is vágyik rá, és kellő körültekintéssel csinálják, nem fáj! Sőt, élvezni is tudják. Nem is akrámennyire. (mind a két fél)

Az ilyen "csak a bu.ik találták ki", meg "az a lyuk nem arra való" hüleségek miatt lesznek az emberek előítéletesek ezzel a dologgal kapcsolatban és zárkóznak el egy olyan dologtól, amit akár nagyon élvezhetnek is. Kedves előttem hozzászóló, képzeld, én is izgatam már magamat azon a területen és jó volt! Pedig 100%ban hetero beállítottságú vagyok, meg nem fordulna a fejemben, hogy pasival. Na erről ennyit.

2008. nov. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
68%
Mi is kipróbáltuk, de nekem nagyon rossz volt. Ja,egyébként nő vagyok. Szerintem egyáltalán nem jó, engem nem is lehet ott felizgatni, nem vagyunk egyformák, szerencsére.
2008. nov. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
86%
próbálkoztunk vele, de egyszerűen nekem ez nem való hiába volt az ellazulás, az izgatás az odafigyelés nekem nagyon fájt és többet nem akarok próbálkozni vele!
2009. febr. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
68%
Hát igen, mert talán a segglyuk nem azért van, hogy dugják!-.- Biztos sokan szeretik, de nem mindenki! Akire meg ráerőltetik, az olyan, mintha megerőszakolnák! Legalábbis én így érezném!
2009. jún. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim válasza:
85%
Nekem soha nem jutott eszembe az anális szex, de összejöttem egy olyan férfival akivel mindent élvezek és vele próbáltam ki először, nagyon körültekintő és gyengéd volt, az első érdekes volt de sikerült annyira ellazulnom, hogy élvezzem és minnél többet csináljuk annál jobb:) egy különleges újfajta érzés.
2009. jún. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
84%
23 éves férfi vagyok, nem is tudom hány barátnőm volt már az évek alatt de soha eszembe se jutott az anál, hisz ott a jó kis punci akkor meg minek:S ? De mostani barátnőm akivel fél éve vagyok együtt, 2 hete szépen közölte velem, hogy jó lenne popsiba is...:) hát néztem 1et, elmondta hogy ő tök szereti, csak eddig nem tudta, hogy mondja ezt nekem mert látta rajtam, hogy engem nem foglalkoztat a dolog, mivel soha nem is hoztam ezt a témát fel... végül megtörtént és bánom, hogy ezt eddig nem próbáltam... 2 hete már rendszeresítettük is, 1ik nap így másiknap úgy:) Szóval ennyit arról, hogy a lányok nem szeretik.
2009. jún. 28. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
95%
Van aki szereti, van aki nem és undorodik tőle, ezért utóbbiakra nem kell erőltetni.
2009. jún. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
78%

Tud nagyon fájni, de simán lehet jó is és max az első pár másodpercben kicsit kellemetlen, utána megszokod. Az új partnerem elég nagy méretekkel rendelkezik és mégsem fáj vele, viszont már kétszer el tudtam úgy élvezni, hogy nem a "megfelelő helyen volt" :P

17/L

2009. aug. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
76%
Mi ezen a héten próbáltuk először 4 és fél hónap után az anális sexet kissé kellemetlen volt és nem rakta be az egészet csak félig. Fura volt az biztos, gondolom azért mert most próbáltuk először.
2009. aug. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
91%

Mi ma próbáltuk 2.jára. Előtte Meleg kád vízben együtt fürödtünk, csókolóztunk, aztán szeretkeztünk, majd barátom elkezdett ott nyalogatni, meg próbálkozott ujjával. Már a múltkor 1x engedtem neki egy picit, oldalról, úgy nem fájt és meg tudott ölelni. Már ez is számított, hogy éreztem, milyen jó neki:)

Ma pedig kutyusban próbáltuk és először kellemetlen volt, de nem fájt, meg használtunk síkosító helyett testápolót:) Nem volt vészes. Sőt a végén már olyan volt, mintha a puncimat dugná:P :D:D


(Én attól rettegtem, hogy jajj nehogy vmi csúnyaság legyen. De nem volt. Csak nagyon minimálisan.)

2009. dec. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!