Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy több bátorságo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy több bátorságom legyen?

Figyelt kérdés
Tegnap le akartunk feküdni a párommal, viszont nem állt fel neki, és ugye mondta hogy segitsek rajta. Viszont én nem voltam hajlandó és igy durcisam abba hagytuk:( Egyszerűen nem merek tenni semmit.Félek hogy nem fogom jól csinálni..vagy egyáltalán mit csináljak? Ha bele gondolok nem is olyan nehéz..de szégyellem:( Hogyan tudnék túl lépni ezen?
2008. dec. 2. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
úgy h továbblépsz. ezen nem mi fogunk segíteni, hanem te magad. kár ezen parázni h nem fogod jól csinálni, mert pont ezért fogod rosszul csinálni mert arra koncentrálsz h nem lesz jó. ahelyett h az ösztöneidre hagyatkoznál. amugy először csak simogasd, puszilgasd, nem kell egyből torokra kapni.
2008. dec. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Figyi...sz.tem az a legfontosabb h ha nem akrarod akkor nem kell...DE ha szereted és szeretnél neki egy kicsit kedveskedni akkor ne félj mert előbb vagy utóbb valahol el kell kezdeni(ha érted mire gondolok! És valahoz tanulni is kell a "szakmát". És ne fél h rosszul fogod csinálni mert a párod úgyis szólni fog...vagy ha nem is szól de a kezével majd irányít! Rem azért tudtam segíteni :D Dotti
2008. dec. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nemértem, ha még a péniszéhez sem nyultál hozzá miért akartok lefeküdni? Annyi minden van, tapizástól kezdve petting minden, fedezzétek fel egymás testét, de egyből durr bele különben neked szinte biztos hogy rossz lesz.
2008. dec. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van az utolsó válaszolónak.Emlékszem nekem is így volt.El sem tudtam képzelni, hogy hozzá nyúljak.De idővel rájöttem, hogy ez így helyes.Több időn keresztűl nem volt semmi csak petting.Gyönyörű felfedezni a párod testét.Tudod az érzésit, vágyait.Mikor mindketten éreztük ,hogy eljött az idő, megtörtént.És akkor már rég nem szégyeltem hozzá nyúlni, mindketten magabíztosak voltunk.
2008. dec. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Vala hol el kell kezdeni!
2008. dec. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!