Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha már most ennyi idő kellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már most ennyi idő kellett később mi lesz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! tegnap abarátom megujjazott 2ujjal ,5perc alatt elmentem (még szűz vagyok)..ez így fog menni szex közben is? ilyen hamar elmegyek majd?:S vagy ez másképp van akkor?
2008. dec. 1. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Úristen..bárcsak ennyi "baja" lenne mindenkinek..:)Én a Te helyedben örülnék,sok lánynak még orgazmusa sincs..És nem baj,ha 5 perc volt,majd élesben lehet többre is képes leszel.
2008. dec. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit kevered a dolgokat... A fiúk azok, akik késleltetni próbálják az orgazmusukat, és azt is azért, hogy ne hagyják hoppon a lányt, akinek általában több idő kell. Szóval neked nem késleltetned kell, hanem örülnöd és sokat gyakorolnod, hogy majd a hüvelyi is jól menjen, akár többször is, ha jól meg vagy áldva;)
2008. dec. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi, mi, hát ez hatalmas probléma! Az lesz, hogy a behatolásos szex is könnyebben fog menni, és később az orgazmusok vagy mélyebbek lesznek, vagy több lesz belőlük.

Ha szeretnéd, hogy tovább tartson az aktus, lehet majd a pózokat váltogatni egy menet alatt is - mivel a váltás miatt sokszor meg kell szakítani az aktust, ez majd kicsit vissafogja.

De az sem baj, ha pár perc után elélvezel. Te, a férfiakkal ellentétben tudod tovább folytatni, és nem sokára jön a következő orgazmus. Ha csak nem a sztondulós orgazmus következett be, ami aztán csak ájultan fekszel - dehát akkor meg a batátod is elmegy, és kész, pihentek egy kicsit :D:D:D

Hypathia

2008. dec. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hali!


Sok lány cserélne veled szerintem.Nekem is van úgy, hogy míg nekem sikerül egyszer, addig az asszony elélvez háromszor.

Ez egyikőnknek sem hátrány :D

2008. dec. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ennek inkább örülj, én is ezen szerencsés lányok közé tartozom. Szex közben is jól fogsz vele járni:)
2008. dec. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!