Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Félek a G-pont orgazmustól,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a G-pont orgazmustól, normális ez?

Figyelt kérdés

1 hónapja élünk szexuális életet. Amikor a barátom szeretkezés közben egy bizonyos pozícióban eltalálja a G-pontomat, és izgatni kezdi, először a pisilési inger jelenik meg, aztán ez egyre durvábban növekszik bennem, olyan, mintha valami robbanni készülne, de közben elkezd fájni a szívem, és sírhatnékom van. Mindig oda lyukadunk ki, hogy leállítom a páromat (akkor találja el a g-pontomat, amikor a két lábamat felhajtja, és úgy csinálja. ilyenkor egy idő után pánikszerűen megkérem, hogy engedje le a lábaimat, és folytassuk úgy.) Szóval... Tudom, hogy nem kell félnem a g-pont orgazmustól, mert csodálatos érzés meg minden, de akkor is, egyszerűen attól rettegek, hogy fizikailag nem fogom kibírni... Normális dolog ez?


(csikló orgazmust már rengetegszer átéltem, magát a pettinget, és az orális szexet 2 éve 'űzöm', szóval csak maga a szeretkezés tart 1 hónapja nálam.)


2008. dec. 1. 16:03
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
köszi a tippeket, kipróbálom!:)
2008. dec. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

A párommal már kb olyan 7-8 hónapja élünk nemi életet már sokszor eljutottam a pisilős és kellemetlen részig és mindig leállítottam állandóan attól félek hogy bepisilek:S:O hogy csináljam hogy ez el muljon ??:S:( a párom már nagyon szeretné ha elélveznék sokszor nagyon kellemetlenül érzi magát hogy még nem tudott elélveztetni. és nagyon zavarja őt engem persze nem érdekel.


ha valaki tud valami jó tippet lécci írja le köszi előre is

2008. dec. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászólónak: Beszéld meg a pároddal, hogy nem kell emiatt kényelmetlenül éreznie magát. Nem a "teljesítményén" múlik a dolog, úgy értem, látszik, hogy rád is figyel szeretkezés közben, csak egyszerűen félsz, mert megijeszt a pisilési inger, ezt kellene megértenie. Sajnos nem tudom, hogyan győzhetnéd le a dolgot, az én problémám egy picit összetettebb sajna, én attól is félek, hogy fizikailag nem bírom majd. Voltam orvosnál, beszéltem neki arról, hogy szokott fájni a szívem, de annyit csinált csak, hogy meghallgatta sztetoszkóppal, majd közölte, hogy normálisan ver, és ezzel pontot is tett a végére... na mindegy :S
2008. dec. 11. 22:27
 24/26 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló! a pisilési ingertől nem kell félni, mert az nem igazi pisi! csak azért érzed úgy, mert a húgyvezeték egy kis részen összeköttetésben van a hüvellyel és szerepet játszik egy ott található mirigy is a hüvely váladéktermelésében...legalábbis én így értelmeztem mikor egy szakkönyvet olvastam...azért érzed a pisilési ingert, mert ahogy közeledsz az orgazmushoz, fokozódik a váladéktermelés! magyarul még jobban benedvesedsz... nem kell megijedni tőle, nem fogsz bepisilni! add át magad az érzésnek, ne foglalkozz a pisilési ingerrel, mert az fog kiteljesedni egy hatalmas orgazmussá! ha valami mégis spriccelne, az is csak a nedved, azzal meg azért nem kell foglalkozni, mert úgyis összekentek vele mindent szex közben, ha sok :D Jó kísérletezést :)


Alisson

2008. dec. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
a kérdezőnek pedig azt tanácsolnám, hogyha a háziorvos ennyire mulya, vagy menjen el egy másikhoz, vagy kérjen egy beutalót a legközelebbi kardiológiára! addig verd neki az asztalt, amíg nem ad egyet, mond meg h jogod van megtudni mégis mitől fáj a szíved, már ha ő nem deríti ki!
2008. dec. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
EKG..?
2022. júl. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!