Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Félek a G-pont orgazmustól,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a G-pont orgazmustól, normális ez?

Figyelt kérdés

1 hónapja élünk szexuális életet. Amikor a barátom szeretkezés közben egy bizonyos pozícióban eltalálja a G-pontomat, és izgatni kezdi, először a pisilési inger jelenik meg, aztán ez egyre durvábban növekszik bennem, olyan, mintha valami robbanni készülne, de közben elkezd fájni a szívem, és sírhatnékom van. Mindig oda lyukadunk ki, hogy leállítom a páromat (akkor találja el a g-pontomat, amikor a két lábamat felhajtja, és úgy csinálja. ilyenkor egy idő után pánikszerűen megkérem, hogy engedje le a lábaimat, és folytassuk úgy.) Szóval... Tudom, hogy nem kell félnem a g-pont orgazmustól, mert csodálatos érzés meg minden, de akkor is, egyszerűen attól rettegek, hogy fizikailag nem fogom kibírni... Normális dolog ez?


(csikló orgazmust már rengetegszer átéltem, magát a pettinget, és az orális szexet 2 éve 'űzöm', szóval csak maga a szeretkezés tart 1 hónapja nálam.)


2008. dec. 1. 16:03
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
100%
Szuperjó hogy feldobtátok ezt a témát!Tényleg nagyon durva érzés, nemcsak fizikailag, de lelkileg is.Nálam már többször is volt hogy elsírtam magam, bár nem volt rá okom, de teljesen kikészültem tőle. Boldog vagy és vigyorogsz, miközben potyognak a könnyeid...nehéz nőnek lenni. De ezekszerint nem vagyunk egyedül...
2008. dec. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Nem tudod miből maradsz ki :) Csak egyszer próbáld ki, aztán mindig azt fogod akarni. Ha pedig sírhatnékod van, akkor sírj. Sokan vannak így vele :) Bár a barátod lehet először ettől kicsit befog pánikolni, dehát meg lehet beszélni :)

Sok szerencsét :)

2008. dec. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
Az utolsó válaszadótól szeretném megkérdezni ( vagy aki így szokott elélvezni) , hogy mennyi ideig tartott nála , amíg eljutott a g-pont orgazmusig?
2008. dec. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
utolsó válaszolónak: én a "tegnapelőtt 20:32"-es válaszoló vagyok. A kérdésedre a válasz összetett, sztem majdnem teljesen a partnertől függ. Nekem a jelenlegi párom előtt soha semmilyen orgazmusom sem volt másokkal. Amióta együtt vagyok a szerelmemmel, az esetek 98%-éban van , és abból majdnem mind g-pontos. Nem tudom, pontosan mire gondolsz azzal, h mennyi idő? Általában, vagy mennyi idő volt, mire először átéltem? Válaszolok mind2őre: Kb. akkor volt az első g-pontosom, mikor már nagyjából kitapasztaltuk egymást, úgy 4-5. alkalommal. És úgy általában 20-30 perc alatt érjük el....de szerintem ez egyénfüggő is :) lehet neked hamarabb lesz vagy később, de nem lehetetlen, ezt már biztosan tudhatod :)
2008. dec. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Hjaj ugyanez van nálam is mintha pisilni kellene ... de nem élveztem még el sose. Nagyon fura érzés... mintha azonnal pisilni kellene nembírod visszatartani tovább. De aztán elmúlik. Félek is tőle. Nem kéne? Mit tegyek? Nem élveztem sose el pedig a barátom utána is csinálta nekem. :(
2008. dec. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti válsazoló, 16:03-mas válaszoló! Az előző barátaidat nem szeretted igazán, vagy ők nem szerettek téged igazán, vagy a mostanit szereted igazán? A mostani párod hogy bánik veled az előzőekhez képest?
2008. dec. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a sok választ! Tegnap este is az volt, hogy szeretkeztünk, de közben rosszul lettem, egyre jobban megfájdult a szívem és émelyegtem. Nem tudom, mi lesz így, egy ideje próbálok dokihoz is eljutni, de nem megy az olyan könnyen:S de kedden végre elmegyek. Ami pedig a G-pont orgazmust illeti, azóta sem mertem átadni magam neki, ilyen tünetek mellett...
2008. dec. 7. 20:07
 18/26 anonim ***** válasza:

19:09, "utolsó előtti" vagyok...én 100%-ig biztos vagyok benne, hogy az ok: szerelem és bizalom. Az előző barátaimmal tényleg "csak" jóbarátok voltunk, de nem szerelmesek.A jelenlegi párom életem első, és remélem, utolsó nagy szerelme. Hiszen már 2 éve együtt vagyunk és nem lankad a szerelmünk, sőt, mintha még mindig folyamatosan erősödne, nőne :) pedig azt hittem, már nem tud... mérget vennék rá, hogy ő lesz a férjem is, és a gyermekeim apja...és a legjobb,hogy mikor beszélgetünk, úgy érzem, ugyanezt érzi ő is :)


A kérdezőnek: így valóban nem szabad kísérletezni, a doki majd segít! lehet, h valami gond van a szíveddel, inkább mással se terheld meg addig , amíg nem tudod mi lehet!

2008. dec. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
10:57-es válaszolónak: 16:25-ös és a 22:30-as válaszoló vagyok.Több mint 1 éve vagyunk együtt a barátommal és imádjuk egymást! Nagyon szerelmesek vagyunk!!! Ő az életem nagy Ő-je és én is neki!:)A bizalom is megvan! Tehát biztos, h. nem ezzel van a baj! A mi esetünkben.. de akkor mivel?
2008. dec. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

utolsónak! az vagyok, akitől kérdeztél...mostmár inkább írok nevet, ugy egyszerűbb :D

talán a technika a gond... ahogy a többiek is írták, akkor vagy a legközelebb hozzá, mikor a hátadon fekszel, és teljesen össze vagy hajtva, ilyenkor szinte merőlegesen hatol beléd a párod...nekem néha a fülem mellett van a lábfejem, úgy lenyomja a lábaimat :D

de ha ez nagyon fárasztó, van még egy: lovagló pózban dőlj hátra, amennyire csak tudsz! ez a második leghatásosabb, legalábbis nálam... és nem baj, ha közben izgatod magad, mert az fokozza a dologkat, nekem volt már, h egyszerre volt mindkét orgazmusfajtám :D


Üdv: Alisson

2008. dec. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!