Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Félek a G-pont orgazmustól,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a G-pont orgazmustól, normális ez?

Figyelt kérdés

1 hónapja élünk szexuális életet. Amikor a barátom szeretkezés közben egy bizonyos pozícióban eltalálja a G-pontomat, és izgatni kezdi, először a pisilési inger jelenik meg, aztán ez egyre durvábban növekszik bennem, olyan, mintha valami robbanni készülne, de közben elkezd fájni a szívem, és sírhatnékom van. Mindig oda lyukadunk ki, hogy leállítom a páromat (akkor találja el a g-pontomat, amikor a két lábamat felhajtja, és úgy csinálja. ilyenkor egy idő után pánikszerűen megkérem, hogy engedje le a lábaimat, és folytassuk úgy.) Szóval... Tudom, hogy nem kell félnem a g-pont orgazmustól, mert csodálatos érzés meg minden, de akkor is, egyszerűen attól rettegek, hogy fizikailag nem fogom kibírni... Normális dolog ez?


(csikló orgazmust már rengetegszer átéltem, magát a pettinget, és az orális szexet 2 éve 'űzöm', szóval csak maga a szeretkezés tart 1 hónapja nálam.)


2008. dec. 1. 16:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
78%
Én is félek tőle... sőt, engem kifejezetten idegesít az az érzés. Mintha be akarnék pisilni tőle, úgyhogy mi azt nem erőltetjük. Olyan rossz érzés, hogy elmegy a kedvem, ha rágondolok. Csináljátok úgy, ahogy neked is jólesik!
2008. dec. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nekem egyszerre jó és rossz... a pisilési inger tényleg idegesítő, de ugyanakkor az a robbanni készülő dolog... szóval félek, ugyanakkor átélném- De attól is tartok, hogy a szívemmel lesz valami gáz, mert elkezd fájni, miközben egyre jobban benne vagyok a dologban :(
2008. dec. 1. 16:12
 3/26 anonim válasza:
100%

Nálunk is ugyan ez a helyzet!!Annyi különbséggel, h. nekem nem kezd el fájni a szívem ,és sírhatnékom sem lesz.És én nem azért szoktam megkérni, h. hagyja abba mert félek, h. annyire fájna,hanem mert már annyira kellemetlen, ingerlős érzés..:S Pedig tényleg elengedem magam és próbálom élvezni, de egy idő után már nem bírom és abba kell hagynunk:( Sajnos én sem tudom, h. lehetne ezen túllépni, de lehet csak gyakorlás kérdése.

Sok sikert nektek is!:)

2008. dec. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
36%
Annyit beszélnek róla, hogy én is rettegnék már tőle, a faszom ki lenne már :D
2008. dec. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
78%
Én is félek tőle, eddig még mindig leállítottam a barátomat. Mondjuk nálunk nem volt még szeretkezés, ujjazás közben éreztem azt, hogy valami robbanni akar. :) Legutóbbi alkalommal ilyeneket mondott a barátom nekem, hogy "nyugi", meg "nem lesz semmi baj", de így se engedtem hogy végig csináljuk. De egyszercsak hagyni fogom, ebben biztos vagyok..
2008. dec. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
78%
Úgyse pisilsz be, engedd el magad.
2008. dec. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
De itt nem azzal van a baj, hogy fél, hogy bepisil! Hanem, h nem tudja egyszerűen eldönteni, h jó vagy rossz érzés, mert olyan intenzív. Ez a kérdés elég hülyén hangzik biztos, pedig tényleg sokaknak így van. Szerintem egyszer hagy végig, nem lesz semmi bajod! Csak arra figyelj nagyon, hogy vegyél közben levegőt!
2008. dec. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Egy kérdésem lenne azokhoz, akik félnek tőle: a párotok gyorsan, durván döfköd és mélyeket? Vagy nem durván, hanem kellemesen, finoman csinálja? Ajánlom, hogy próbáljátok ki a 9 sekély 1 mély lökéstechnikát, lassan hatoljon be és gyorsan vonuljon ki.
2008. dec. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszadó! Az én párom finoman kezdi, lassan, gyengéden hatol be, aztán tempósabbra vált, időnként nagyon mélyre döf, utána vissza, és megint tempósan, olyan középtempóban. Aztán felhajtja a lábaimat, és nagyon mélyen eltalál, elkezdi izgatni a g-pontomat, na és akkor ijedek meg nagyon. Egyszerre csodálatos és ijesztő, hogy mi lesz a vége. A többi válaszadónak is köszönöm, megnyugtató a tudat, hogy nem vagyok ezzel egyedül... És még egyszer, nem attól félek, hogy bepisilek, hanem hogy fizikailag kibírom-e, nem lesz-e gáz a szívemmel, vagy hogy nem kapok levegőt, stb stb...
2008. dec. 1. 20:27
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

nekem szinte mindig g-pont orgazmusom van és eszméletlen jó dolog...igen, olyan mintha bepisilnél, de nem egészen úgy, ahogy azt elképzeled :D ilyenkor igazából nem is pisilsz, hanem a hüvelyed váladéktermelése hirtelen megnő és "elönt" a saját nedved. A párom imádja, azt mondja, hogy ő attól élvez el, mikor az én meleg "pisim" ráömlik a kukijára. Persze ez nem koszos dolog, mert mindez a hüvelyen belül történik. Tehát nem fog olyan nagy sugárban kispriccelni mint a pisi.

A sírhatnék meg azért van, mert olyan emelkedett lelkiállapotba kerülsz, ha kell, sírd csak el magad nyugodtan, rengeteg nő akkor élvezi a legnagyobbat, mikor el is sírja magát.

A szívfájdalomról viszont nem tudok mit mondani....lehet, hogy nem bírja a szíved a terhelést, talán meg kellene vizsgáltatnod, mert vmi komolyabb bajra is utalhat. A háziorvos is tud csinálni olyan vizsgálatot, amivel secperc alatt meg lehet tudni, normálisan ver e a szíved, vagy esetleg gyorsabban/lassabban/rendszertelenebbül

2008. dec. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!