Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hagyjam békén?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hagyjam békén? Van egy barátnőm aki eléggé őszinte velem és mesélte, hogy hetente 1x-2x izgatja magát, annyira, hogy már vágyik a szexre, pedig csak 13 éves lesz.

Figyelt kérdés

Szereti csinálni, nagyon élvezi.

Nem tudom mit tegyek, hagyjam vagy szóljak rá, hogy fejezze be, mert ráér ezt később is.


2008. nov. 30. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Masztiban mi rossz van? Vezesse csak le a feszültséget és ismerje meg magát, a szexet is jobban fogja élvezni majd.
2008. nov. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egy válasz elég is nekem! Köszönöm szépen, akkor nem szólok rá, hagyom, hogy azt csináljon amit akar.

Köszönöm az ő nevében is! ;)

2008. nov. 30. 21:42
 3/4 anonim válasza:

Örülj neki hogy a barátnőd ilyen jófej hogy megosztja veled az intim dolgait. A nők 90% csinálja nap mint nap. Bár ennek a fele nem vallja be:)

Ha ő már 13 évesen erre vágyik, hát hajrá! Nemhogy kipróbálnád Te is ;-)

2008. nov. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
13 evesen a szexre vagyni? :| hova fajult a mai tarsadalom. A maszturbalast megertem, de egy 13 eves kiscsaj a szexre vagyjon ez ezzel dicsekedjen is..igazan nem tartom normalisnak, a szexre valo vagyat tova 15-16-17 eves korra helyeznem. Hol vannak ilyenkor a szulok? :|
2008. dec. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!