Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SEGÍTENÉTEK? Az egyik barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTENÉTEK? Az egyik barátnőm ( hívjuk Lillának) mesélte, hogy megkérte az egyik egy évfolyammal fölöttünk járó lányt (Zitát), hogy kérdezze meg azt a srácot, aki szintén egy évfolyammal fölöttünk jár (Dávid), hogy ki tetszik neki. Mármint Dávidnak.

Figyelt kérdés
Ugyanis Lillának tetszett Dávid. Zita megkérdezte Dávidot, de végülis neki nem Lilla jött be, hanem az ebédlőben rám mutatott, amikor Zita elkezdte erről faggatni. Lilla ezt elmesélte nekem, mert később Zita elújságolt Lillának a történteket, vagyis, hogy én tetszek Dávidnak. Aztán később észrevettem, hogy Dávid sokszor megbámul engem, meg keresi a pillantásom. Egy ideig nem is törődtem vele, aztán nekem is megtetszett Dávid. Egyszer, még rám is köszönt a buszmegállóban. Az utóbbi időben meg mintha már észre sem venne. Lehet, hogy már nem tetszem neki? Szerintetek hogyan tudnám újra felhívni magamra a figyelmét?! 13,5/L
2010. dec. 11. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
-.-" azta kurwaaaaa...
2010. dec. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hátha nem foglalkoztál vele akkor perszehogy utólag lesz*rja a fejedet. gondolj bele... amikor ő próbálkozott akkor te nem is figyeltél rá. meg sztem. 13 évesen nem valami egetrengető probléma ez.
2010. dec. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem 13. 13 és fél!!
2010. dec. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
tisztára mint valami Latin szerelmi sorozat:)De amúgy sztem csináld te is azt amit ő csinált amikor még tetszetél neki hátha bejön.Sok szerencsét.
2010. dec. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. dec. 14. 16:35
 6/6 anonim ***** válasza:
utolsó...igazad van...tényleg olyan mint egy latin sorozat...xDD
2010. dec. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!