Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lefeküdtem egy szűz sráccal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem egy szűz sráccal aki 15 éves de nem jártunk. Én kicsit idősebb voltam nála és tapasztaltabb. Lehet korai volt neki?

Figyelt kérdés
2008. nov. 26. 21:58
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
:D nincs szivem megszivatni olyan édi XDXD megpróbálom még 1x h írok neki...de nem lehet az h a szex nem jött be neki?
2008. nov. 26. 23:23
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem beijedt a srac. De igy, igazabol csak talalgatni lehet. Szerintem hanyagold te is, aztan majd lesz valami. Ha keres, ok. ha nem, akkor ennyi volt.
2008. nov. 27. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Írj neki egy őszinte e-mailt, amiben megmondod, hogy neked tetszett a dolog, és reméled neki is. Lehet, hogy beijedt amiért nem bírta sokáig, stb. Egy szép kedves levéllel szerintem oldod benne a feszültséget. Persze, pendítsd meg, hogy nem kötelező válaszolnia, te a kapott élménnyel is gazdagabb/boldogabb lettél, érezze azt, hogy nem kötöd magadhoz a szexsszel...
2008. nov. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Háát... szerintem elég "ciki" ha áradozol neki, hogy milyen jó volt a szex és hogy ismételjétek meg stb. Főleg ha őt meg nem is érdekli. Azt csak akkor mondd neki, ha ő is mondja h nagyon jó volt.


Kérdezd meg, hogy miújság vele és térj ki a szexre is. Kérdezz rá, hogy hogy tetszett neki, mert érdekel a visszajelzés :DD vagy nem tudom :P


Ha nem kérdezel, ő meg magától nem mondja, akkor annak csak az lesz a vége, hogy eltávolodtok egymástól és nem fogtok már beszélgetni- tapasztalat.


Lehet, hogy nem jött be neki az együttlét, de erre kicsi az esély. Ráadásul neked nem ez volt az első, biztosan tudod mit hogyan kell xDD ha neki nem tetszett, az az ő baja.

2008. nov. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!