Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lefeküdtem egy szűz sráccal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem egy szűz sráccal aki 15 éves de nem jártunk. Én kicsit idősebb voltam nála és tapasztaltabb. Lehet korai volt neki?

Figyelt kérdés
2008. nov. 26. 21:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Sztem a srác inkább boldog lett tőle:D

A pasiknak nem olyan fontos, hogy a szerelmükkel veszítsék el. Ha ő is akarta, márpedig biztos akarta:D, akkor nem volt neki korai:)

2008. nov. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
de azóta nem is beszélünk pedig előtte jóba voltunk nagyon is.Nem kezdeményez velem beszélgetést és nem értem mért.Lehet nem tetszett neki?:S
2008. nov. 26. 22:01
 3/14 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem is most nagyon boldog hogy 15 évesen ő már ezen túl van....


KEYLA

2008. nov. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
79%
Ha nem érted mért nem kezdeményezi a beszélgetést, akkor a legegyszerűbb ha rákérdezel. Ha annyira jóban voltatok előtte őszinte lesz.
2008. nov. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Korai? Ha ő elment, te pedig nem ,nos akkor volt korai! :D


De ezen lehet segíteni, ha tanítod!

2008. nov. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg totál zavarban van, nem tudja, mit is kezdjen veled, tanítgasd csak. :P
2008. nov. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
de nem lehet h nem tetszett neki és azért hanyagol?Mondjuk ezen csodálkoznék..de kitudja..Lehet tényleg zavarba van?
2008. nov. 26. 22:58
 8/14 anonim ***** válasza:

Persze :) Biztosan zavarban van, kezdeményezz vele beszélgetést. Akkor legalább megtudod, mit érez.

Lehet, hogy már nem érdekled, megvoltál neki és ennyi. Merthogy láttam már ilyet is... de ezt majd úgyis megérzed abból, hogy hogyan viszonyul hozzád. Beszélgess vele.

2008. nov. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
szex utáni nap ráírtam és miután ráírtam msnen lelépett 2 perc múlva és nem válaszolt nekem.Azóta meg nem írt rám.Meg beteg is alig van gépnél
2008. nov. 26. 23:12
 10/14 anonim ***** válasza:

Próbálkozz még vele egyszer-kétszer.Konkrétan kérdezz rá, hogy miért nem beszél veled, mi változott.


De ha így hanyagol, akkor valószínű le akar már pattintani. Ha így van, szívasd meg valahogy :D ne gondolja már, hogy ő most nagy arc. :D

2008. nov. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!