Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A nőket mennyire zavarják az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőket mennyire zavarják az ún. Fordyce foltok a péniszen? (zsírmirigy "foltocskák")

Figyelt kérdés

A férfiak 80-90%-ánál(!) megtalálhatóak a péniszen ezek a nagyon apró, 1-2 mm nagyságú, sárga vagy sárgásbarna zsírmirigy foltok. Sokan nem tudják, hogy mi ez, és azonnal a legrosszabbra gondolnak, holott ez teljesen jóindulatú, a bőrgyógyász és az orvos is a leszedetés ellen van, némelyikük azt állítja, külön stimuláló hatása van, azonban egyesek szerint nem túl gusztusos (szerintem sem).

Lányok, nektek mi a véleményetek erről? Mennyire zavar ez titeket? (kihangsúlyozom: a pasik 80-90%-a rendelkezik ilyen kis fordyce foltocskákkal)


2008. nov. 24. 01:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%

Azokra a kis fehéres pontokta gondolsz a makknál?

Mert nekem pl olyanom van és egy időben azt hittem hpv... de aztán utána néztem és kiderült, hogy ez a szappantól van, mivel pl a fogunkat se szappannal mossuk, ott lent se szappannal kéne, dehát ez van:D

Szóval nekem ilyenek vannak és abszolút nem zavarja a barátnőmet... imádja a tagomat megveszik érte:)

2008. nov. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igen, 'ők' lennének azok..
2008. nov. 24. 01:52
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
nekem megvolt 10-20%, úgy tűnik nekem mázlim volt ezzel:)
2008. nov. 24. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
98%
Engem nem zavar. (lány vagyok)
2008. nov. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%
Nem, mivel nekünk is lehetnek "szépséghibáink" odalent, így ez kölcsönös szerintem :) Egy komoly kapcsolatban nem számít ez.
2008. nov. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
54%

Na ennyit a bioszóráról, szerinted a rücskös óvszer ötlete honnan jött?

Sokan -->!fémgolyókat!<-- ültetnek be a farkukba, akiknek nem elég az, amijük van.

2008. nov. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
97%
nekem is vannak ilyen apró foltocskák.. féltem nagyon, hogy vajon ez most mi. akkor most megnyugodtam. (amúgy ez elfertőződhet, elterjedhet nagyon? mer nekem csak a péniszem hátúlján a tövénél van pár.)
2008. nov. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ez nem fertőző és nem is terjed, de akár időszakosan megjelenhetnek, majd el is tűnhetnek(nekem pl csak a tövénél vannak). Az orvosok a mai napig nem tudják az eredetét. Eltávolításuk lehetséges karbon-dioxid lézerrel.(tb nem támogatja)
2008. nov. 24. 15:43
 9/19 anonim válasza:
64%
nekem van ien folt csak már kb 4 éve ott van segítsetek pls
2010. márc. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg ezeket ki lehet nyomni ha minden igaz. Legalábbis nekem sikerült egyet kettőt.

Persze nem az ilyen nagyon aprókat mert egyrészt fáj, másrészt eredménytelen, de volt kb kettő amik kicsit nagyobbak voltak és mintha ki tudtam volna nyomni őket, elég régóta ott voltak és nem pattanás vagy egyéb bőrelváltozás volt, viszont amit kinyomtam belőle az hasonlított ahhoz ami a pattanásból is jön, csak ez kemény volt kicsit :S.

2010. ápr. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!