Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem érdekli a szex?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdekli a szex? Normális, hogy egy 29 éves, házas, 1 gyermekes apuka nem érdeklődik a szex iránt?

Figyelt kérdés

Hónapok óta nem nyúl hozzám:( Biztos, hogy nincs senkije, mert éjjel nappal itthon van. Chatelni szokott, néha az fontosabb neki mint a saját családja.

Mit tegyek? Nem akarok 30 évesen apácaként élni.

Lehet, hogy el kéne válnom?


2008. nov. 22. 16:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%
A 17.09-es válaszóló vagyok. Szerintem teljesen igazam van abban amit írtam. Értem én a kérdező problémáját,de ha egy férfi szeretkezni akar,akkor azt már nyomulósnak,szexőrültnek tartják,de ha egy nő akar szeretkezni és a férfi nem,akkor a férfi lusta,csak a gép előtt ül és ehez hasonló jelzőkkel illetitek. Én is hiába próbálom helyre rakni a házaságomat,de nálunk meg a párom az,aki nő létére nem akarja a szexet. Akkor váljak el tőle,vagy mindenféle jelzőkkel illessem? Rá kellet jönnöm,hogy fiatalon meghalt a nemi életünk. Na bumm! Majd rendbe jön!Ezért nem kell elválni! Nehogy már egy női vagy férfi nemi szerv irányítson egy házasságot! Nehogy már a nemi szerv gondolkodjon az agy helyett! A párom sok sok mindent nem szeret a szexben és ezért dobjam el magamtól? Ő egy ember és nem egy üresfejű műanyag játékmackó amit ha meguntunk akár a kukába is dobhatjuk! Ne már! Nem így kell gondolkodni! Akkor ha a nőknél eljön az a bizonyos kapuzárás kíváncsi lennék rá,hogy menyi férj fogja beadni a válópert mert már nincs lehetősége az asszonyával egy jó és kellemes szeretkezésre. Tudom,hogy vannak és lesznek okosabbak,akik tökéletes választ adnak a hozzászólásomhoz,de a véleményem akkor sem változik,ha mindenféle primitív baromnak is neveztek majd, és azt írjátok,hogy csak sajnálni tudlak a gondolkodásodért. Várom a lepontozásokat és a negatív hozzászólásokat. Köszönöm. 17.09-es
2008. nov. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Kedves 17:09es válaszoló...

Ha 1 év alatt csak 3-szor vagyok együtt a párommal, szerintem az nem normális...

2008. nov. 23. 12:20
 13/15 A kérdező kommentje:
Mindenki másnak köszönöm szépen a válaszokat!
2008. nov. 23. 12:21
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális hát. Egy egészséges felnőtt embernek szüksége van a szexre. Nem élhet apáca életet. Vagy majd odáig fog fajulni a dolog, hogy félrelépsz a szex miatt? Nekünk is volt a párommal egy ilyen időszakom, amikor 2hetente szeretkeztünk csak nem foglalkozott velem mert állandóan játszott. erre megmondtam neki, ha ezt így folytatja kivágom a gépet a 4.ről és összeszedek egy pasit, aki jobban figyel rám, mert én nem fogok szex nélkül élni. Erre kicsit észbe kapott. Ha már nem lehet vele ezt a dolgot megbeszélni, szerintem elég rosszat jelent (az én párom legalább elmondta miért ilyen). De mégiscsak kéne próbálkoznod vele, és tényleg csak a legutolsó esetben válni. Azért én felvetném neki a megcsalást, márcsak a reakció miatt is. Ha nem érdekli, akkor hagyd a fenébe, ha féltékeny lesz, akkor még van eesély. szerintem.
2008. nov. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

A férjed valószínűleg depressziós. Válságban van és ez okozza a dolgot. A szexmentesség okozat és nem te vagy az oka. Egy férfit elég nehéz (legtöbbször lehetetlenség) elcipelni dokihoz.

Úgyhogy neked kellene elmenned(még akkor is ha nem veled van baj!!), ugyanis a te hozzáállásod fogja őt átsegíteni a nehéz időszakon. És meg kell tanulni, hogy ha túl lesz rajta, ne a korábbi dolgokat kérd számon rajta. :)

Nem fog veled foglalkozni, mert menekül. Ha számonkéred rajta, méginkább menekülni fog. Meg kell várni, míg helyreáll benne a korábbi rend ha őszintén úgy gondolod, hogy volt ilyen rend és nem arról van szó, hogy most láttad meg, hogy milyen is valójában a férjed.

El kell döntened, hogy mint ember, ő-e életed párja. Ha igen, érdemes végigcsinálni a dolgot (saját magad lelki gondozását, hogy kibírd mag ő rendbejön – akármilyen hülyén hangzik :D). Ha szex nélkül nem sokat ér a párod, akkor szexszel sem ér többet.


Ja...

onnan tudom, hogy végig csináltam. :))

2008. nov. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!