Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem érdekli a szex?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdekli a szex? Normális, hogy egy 29 éves, házas, 1 gyermekes apuka nem érdeklődik a szex iránt?

Figyelt kérdés

Hónapok óta nem nyúl hozzám:( Biztos, hogy nincs senkije, mert éjjel nappal itthon van. Chatelni szokott, néha az fontosabb neki mint a saját családja.

Mit tegyek? Nem akarok 30 évesen apácaként élni.

Lehet, hogy el kéne válnom?


2008. nov. 22. 16:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Nem lehet hogy a munkahelyén van vmi problémája?

Esetleg testi?

Beszéltél már vele?Mit mond?

Chat-elni nökkel szokott amúgy?

2008. nov. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Igen, lehet, hogy beteg, de sok férfi vonakodik orvoshoz fordulni.

Habár a leírtak alapján én kóros netfüggőségre gyanakszom. :( Játszani is szokott? Még rosszabb...

2008. nov. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nem mindjárt elválni kell, hanem beszélni problémáról, mondd meg neki, ez mennyire zavar, és valahogy elterelni a figyelmét a számítógépről. Szervezzetek közös programot pl. a gyerekkel, mozduljatok ki, nem kell mindenhez pénz! Menjetek el ketten is, a gyerekre vigyázzanak a nagyszülők, vagy barátkozzatok össze egy másik fiatal házaspárral, és csinálhatjátok, hogy alkalmanként felváltva vigyáztok egymás gyerekére, amíg a másik pár kimozdul valahova! :) Ne mindig a kifogások legyenek! És ha ezek után sem változtat a férjed a hozzállásán, akkor valóban fel lehet vetni a válást.

Ja, a szexszel korábban nem volt valami gond, ami elől "menekül"?

2008. nov. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem sokat chatel, de amikor igen, akkor nőkkel...

És olyan megjegyzéseket tesz, ami nekem rosszul esik, még akkoris ha csak egy chatre írkál olyanokat...

Ha én mondok olyanokat, amit a csajok a chaten, én sose kapok rá olyan választ, leginkább semmilyent:(


Egész nap szinte a tévét nézi...


Már magamban keresem a hibát, hogy biztos nem vagyok szép és jó, stb... de ezt cáfolni szokta.

2008. nov. 22. 17:05
 5/15 A kérdező kommentje:

Beszélni nem lehet vele, jajjmár ne idegesíts a válasz mindenre.

Nagyon nem megyünk sehova, mert neki nincs kedve:(

Régebben azért heti 2-3 alkalommal együtt voltunk, de az idén kb. 3szor... és itt az év vége.

Úgy látszik bele kell törődnöm, hogy mint nő, mint feleség, nem érdeklem :(

2008. nov. 22. 17:08
 6/15 anonim ***** válasza:
6%
Sohasem értettem azokat az embereket,akik válással oldanák meg a szexhiány problémát. Váljunk el mert nincsen szex közöttünk. Érthetetlen. Vannak nők,akik a fél karjukat odaadnák egy férfiért csak legyen végre egy társuk az életben. Más meg eldobná a férfit mert nem akar dugni. Vannak nők,akik szintén megadnának mindent,hogy legyen gyerekük és vannak akik miután megszülték eldobják maguktól. Ezt csak a hasonlat miatt írtam le. Miért kell egy férfit csak azért elhajítani mert nem akar kefélni? Dobd el azért mert ver téged vagy mert iszik. De ha minden nap csak szeretkezni akarna akkor meg az lenne a baj! Persze a két véglet sem jó az ilyen embereknek,de ez már túlzás,hogy váljak el tőle? Hát tudod mit? Váljál el tőle és éld az életed egyedül vagy keress egy kefélőgépet magadnak! Sok nőben azt nem értem,hogy a férfiakat lefikázzák,a férfi nemet sok nő picinek találja,sok nő nem akar a szexben semmi extrát sem orált,sem semmit és a férfiakat mondják szexőrültnek és kiderül,hogy a nők többsége a szexőrült mert a nők panaszkodnak,hogy nem kap kukit a férjétől. Akkor most hogy is van ez? Ki a szexőrült? Egyszer a volt páom azt mondta nekem,hogy ő meglenne pasi nélkül és szex nélkül. Hát ő volt az,aki mindig nyafogott nő létére hogy keveset szeretkezünk. Akkor ti nők miért bántotok minket férfiakat,hogy mindig a szexen jár az eszünk és a farkunk után megyünk?
2008. nov. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem gondold vegig, hogy megeri e vele elned, es lenne e hova koltoznod a gyerekkel, valamint egyedul hogy boldogulnal el?

Ez nem normalis dolog, itt nemcsak a szexrol van szo, hanem nem foglalkozik veletek. Beszelj vele, mondd meg neki, hogy ez igy nem fog sokaig menni. Mi az, hogy nincs kedve elmenni sehova? Chatel, mikozben ti ott vagytok a kicsivel mellette. Nem erdemel az ilyen pasas csaladot szerintem. Rengeteg van beloluk, elnek, mint hal a vizben. Elvannak. Teljesen megertelek. Kerdezd meg mit akar, aztan ha nem valtozik, akkor valj el tole, nem kell hogy boldogtalanul eljel orokre, azert mert o tul kenyelmes, es nem tesz semmit ertetek, a csaladjaert!

2008. nov. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%

Kedves utolsó előtti (17:09-es) válaszoló!

Az élet nem fekete vagy fehér. A kérdező nem kioktatásért jött, hanem tanácsért... A problémája pedig az, hogy NEM FOGLALKOZIK vele a férje! Te ebben az esetben tényleg annak örülnél, hogy egyáltalán van férjed, vagy te is inkább a régi férjedet hiányolnád? Mert én gyanítom, hogy az utóbbi - de "persze" más problémája mindig kisebb, csak nyafogásnak tűnik, és jó lehordani azért, mert nem elégszik meg azzal a kevéssel, amit kap...

A kérdezőnek: én sajnos nem igazán vagyok otthon párkapcsolati témákban, de azt tudom, hogy mindig minden körülmények között az a legjobb, ha pontosan elmondjuk, mi mire vágyunk, és ugyanezt megkérdezzük a másiktól is. Többször ráfaragtam már én is, mert a nem megfelelő kommunikáció miatt "elúszott" egy-egy lehetséges párjelölt :(

Még ha le is akar rázni a férjed, akkor is tarts ki, és mondd el, mit akarsz. Ha ez nem használna, és semmit se változna a kapcsolat, én is komolyan elgondolkodnék azon, van-e így jövője... :S

2008. nov. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%

17.09-es a tipikus "Intsük csendre a nőket, fogják be, érjék be azzal, ami van, örüljenek, hogy nem rosszabb" c. hozzáállás. A férfi igényei (számítógépezés, hagyják békén), azok persze fontosak és muszáj őket teljesíteni, míg a nő igényei nem, azok jogtalanok?!

Azzal együtt, hogy nyilván lehet rosszabbat is hallani, vagy itt olvasni, nekem sem kéne ilyen férj, az biztos. Az ember nem a "kisebb rosszat" keresi, hanem a JÓT!

Attól tartok, a férjed hozzáállása is hasonlít a 17.09-eshez. Te csak fogd be, hagyd békén, ő így gondolja.


Sejtem, a kaját elérakod, gondoskosdsz róla a hagyományos nemi szereoek mentén. Mi lenne, ha ebből visszavennél? Gondoskodjon ő is magáról, akkor majd felemeli a seggét gép elől. Bízz rá feladatokat, nem vagy háztartási és gyermeknevelő gép. Hol éri ez meg Neked, ha le se sz.ja a fejedet?

Állj ki magadért, remélem, a férjed észhez tér, de őszintén szólva a leírtak alapján nem tartom egy nagy jellemnek. És ne veszítsd el az önbizalmadat! A leírtak alapján nem a Te hibád!!! Eleve mi ez a hozzáállás, hoyg nem akarja megbeszélni a problémát? Folyamodhatsz drasztikus megoldáshoz: ha megint leráz, és el akarna hallgattatni, húzd ki a gépet a konnektorból, és közöld vele, hogy most beszélni fogtok, mert ez így nem mehet tovább, nem tűröd.

Légy erős és határozott!

Hypathia

2008. nov. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Szenilla?
2008. nov. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!