Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az gáz, ha oda vagyok a női...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha oda vagyok a női fehérneműkért, méghozzá olyannyira, hogy vettem már magamnak és gyakran hordom is itthon? (fiú vagyok)

Figyelt kérdés
2008. nov. 19. 16:36
1 2
 11/17 anonim válasza:
Hmm.Annyira nem gáz a férfiak 48%-a szeret felvenni női ruhákat. Csináld ha neked jól esik, de figyelj arra hogy erről csak te tudj. Nekem a családomban is volt ilyen hidd el nagyon rossz a másiknak.
2008. nov. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem gáz!
2008. nov. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én is oda vagyok a női fehérneműkért, még inkább a benne lévő nőkért.
2008. nov. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ezt a férfiak 48%-át honnan szedted? :)
2008. nov. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Amúgy nem jobb érzés egy nőn látni?
2008. nov. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Nem tudom honnan vettem, mondom a családomban van ilyen :s

muszály volt elolvasnom róla elégsokmindent hogy úgya ahogy elfogadjam, nem nagy gáz, de fordulj vele orvoshoz...

tudnak segíteni

2008. nov. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Egyet értek. Nőn szerintem sokkal szebb egy szép fehérnemű, mint simán az ágyon. Ha veszel magadnak, szerintem az nem gáz. De ha hordod is. Hát nem tudom. elképzelni egy fiút női tangában... Kicsit morbid. :D Egy picit gáz, de ha csak te tudsz róla, akkor annyira nem. Ne mondd el senkinek, főleg ne a b.nődnek - ha van. És akkor nem lesz gáz belőle! ;)
2009. szept. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!