Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az gáz, ha oda vagyok a női...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha oda vagyok a női fehérneműkért, méghozzá olyannyira, hogy vettem már magamnak és gyakran hordom is itthon? (fiú vagyok)

Figyelt kérdés
2008. nov. 19. 16:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Ha meleg vagy, nem gáz!
2008. nov. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez vmi "ferdeségre" utalhat. Nem akarlak megbántani, de lehet van vmi "dolog" a fejedben, azért "hordasz" női fehérneműt
2008. nov. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Mindenképpen valami személyiségtorzulásra utal a dolog, ennek az eredete lehet családi, vagy másmilyen...Mindenesetre az biztos, hogy nem normális dolog.
2008. nov. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%

hát..

nekem is van boxerem, és itthon szoktam is hordani, de nekem az a barátomé:D

2008. nov. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
ez bárhogyis nézed szerintem meleg leszel ez azért már jel de ha neked tecik akkor csináld:D
2008. nov. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
59%
hülye kérdés, hülye kérdező...
2008. nov. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
33%
először isz szeretném leszólni az összesz hülye intoleránsz válaszolót. megnyugtatlak ebben az égvilágon szemmi rendellenesz ninc. ez teljeszen normálisz drágám. nekem isz van egy comó női rucim, tangabugyikák, cicitartók, meg van itt minden. írj privcsit és ha gondolod ruhát isz cserélhetünk. helóka
2008. nov. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%

hogy mekkora s*ggfej ez az utolsó válaszoló...

gratulálok

most na nemhiszem hogy teljesen normális, de ettől még nemfeltétlen vagy meleg

2008. nov. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hát ez szerintem nem normális dolog! Az én pasim is felvette már a tangámat sex után,megy benne egy kört a szobában (jót röhög a kilógó dolgain),de aztán le is veszi. Nem tartja magán,meg nem vesz magának sajátot. Szóval én a helyedben felkeresnék egy pszichológust! Persze ha meleg vagy akkor nem,vagy ha az akarsz lenni,a melegeknél normális dolog.
2008. nov. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ja,és attól is függ,hogy hány éves vagy. Mert a nagyon fiatalok gyakran csinálnak ilyesmiket,de aztán később rájönnek,hogy nem nekik való.
2008. nov. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!