Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy kell értelmezni a mellmér...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell értelmezni a mellméreteket? A betűk meg a számok nekem semmit sem mondanak pláne ha kombinálják őket? 65/C vagy 83/s a négyzete. Nekem ez érthetelen Mit jelölnek a számok és a betűk? Mi, mitől mekkora és hogy képzeljem el?

Figyelt kérdés

Mekkora egy átlag mellméret? Mekkor számít kicsinek és nagynak? Hogy mérik az ilyesmit?

Lassan 23 leszek és gőzöm sincs az ilyesmiről,meg a lányokról.


2008. nov. 18. 14:03
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Most akkor a 32/70-et hogy kell értelmezni?
2008. nov. 18. 19:55
 12/19 anonim ***** válasza:
Na most..:)A 32/70-es az ugyanazt a méretet jelenti,csak a 70es a melltartómérethez igazodva van megadva, a 32-es pedig egy olyan jelzésérték,ami azt tudatja,hogy ez s-es,m-es,l-es stb...mint a ruhákba is van hogy a 32 vagy 34 az S-es méretnek felel meg és így tovább..vagy a 32 még utalhat esetleg arra,hogy egy másik országban a 32es az az európai méret szerint 70-es..egy kiegészítő info,kinek hogy könnyebb értelmezni...de neked csak a 70es a lényeg.
2008. nov. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány?
2008. nov. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
lefordítom. a szám azt jelenti hogy milyen dagadt a csaj, a kosár meg hogy mekkora a melle. a 75 vékony 80 normális 85 dundi (általában, persze nem mindenkinél) akosár meg a b c d. az a az az überlapos, b állítólag átlagos, de még mindig nem az igazi, c normális itt kezdődik a nagy, d az már nagy a többi meg ejtőernyő
2008. nov. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

utolsó elötti kérdező

-ha végigolvasod amit a zöld mezőbe írtam rögtön kiderül,hogy a tudatlan fiúk táborát erősítem.Miért,ez most sokmindent megmagyaráz?


utolsó válaszoloó

- elég lényegretötően magyaráztad el. Miért van az az érzésem,hogy nem nő vagy?


Mit kell és érdemes még tudnia cicikről,méretkeről,ezközökről és a hozzájuk kapocsolódó tárgyakról,dolgokról?

Milyennek kell lennie egy jó melltartónak?

2008. nov. 19. 09:55
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha zokon veszed,hogy megkérdezem,fiú vagy vagy lány,akkor te minek kérdezed meg mástól,he????????!Szerintem ne erőltesd ezt a mellméret témát,mert ha az eddigi válaszolók magyarázata alapján sem érted,akkor elég benga lehetsz.
2008. nov. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Sia


Nem akartalak megbántani. Nem is vettem zokon,hogy megkérdezted. Csak szeintem gond nélkül kiolvasható

Nézd,nem értettem mi mit jelöl.Megkérdeztem,megkaptam a válaszokat. Köszönöm szépen. egy benga

2008. nov. 19. 19:15
 18/19 anonim ***** válasza:
én a lényegretörő LÁNY vagyok, de együtt élek 8pasival, szóval gondoltam lefodítompasinyelvre, mert úgy szerintem érthetőbb, mint a többi válaszadó mellébeszsélése.
2009. jan. 8. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
A szám az a mellkas körfogata, a betű meg a mell mérete. Van olyan, hogy 90B, az azt jelenti, hogy valaki elég kövér vagy széles a mellkasa, de a melle viszont nem nagyon nagy. a 32/70 pedig a kínai melltartók közt szokott lenni, szerintem itt a 70 jelenti a mellkas körfogatot cm-ben.
2011. júl. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!