Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha nincs velem a barátom és több napig nem látjuk egymást, akkor rettentően hiányzik és nagyon kívánom őt, viszont ha ott áll velem szemben akkor már nem kívánom annyira?

Figyelt kérdés
2008. nov. 16. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:
83%
Ez egy jó kérdés,velem is ez a helyzet,azt hittem,hogy csak én vagyok ilyen helyzetben!Én is nagyon kíváncsi lennék ennek a magyarázatára,uh veled együtt,én is várom a válaszokat!
2008. nov. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Szia!


A kérdésed elég általános, de megpróbálok válaszolni, mert már én is voltam hasonló szituációban (mint távolról kivánatosabb pasi). Kétféle magyarázatot találtam akkoriban a problémára:

1. A leányzó sokkal inkább a szerelembe volt szerelmes, semmint belém.

2. Nem megfelelő partner. (ami gyakorlatilag ugyanaz)

Valószinüleg mindketten hibásak voltunk, mármint hogy egyáltalán együtt maradtunk, csak mert így kényelmesebb volt. Sok ilyen kapcsolatot látok azóta is, nem szabadna ennyiben hagyni.

2008. nov. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!