Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A fiuk érzik mielőtt jön a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiuk érzik mielőtt jön a sperma? Ha igen akkor az milyen érzés?

Figyelt kérdés
2008. nov. 15. 11:14
 1/10 anonim válasza:
70%

kilövelő érzés:D


izgasd fel magad,aztán élvezd el és meglátod,hasonló mint a vizelési inger

2008. nov. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Igen, általában érzik. Az a pont, amikor az izgalom majdnem a csúcsán van, amikor úgy érzi, hogy ha valami még hozzáér, akkor durran. Ha ezen véltelen túlfut, akkor már az elkerülhetetlenségi szakaszba kerül, akor már akármit is csinál, végbemegy az ejakuláció. De azt is érezni.

Ha fiú vagy, verd ki, és érezni fogod amikor jönni fog. :D De ha estleg azért kérdezted, mert megszakításos közösüléssel akarsz "védekezni", akkor ezt nagyon gyorsan verd ki a fejedből, mert a nő akkor is teherbe eshet, ha nem élvezel bele.

2008. nov. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem köze nincs a vizelési ingerhez, max ha amúgyis pisilni kell.

2. válaszoló voltam.

2008. nov. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen érezni lehet mielőtt jön a sperma. Az érzés fantasztikusan jó és kellemes. Leírni pontosan nem lehet milyen,de a lényeg,hogy elmondhatatlanul jó érzés.
2008. nov. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze h érzik. Ha fiú vagy próbáld ki h milyen érzés, ha lány akkor úgysem tudod meg.
2008. nov. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Amúgy lány vagyok és azért kérdeztem mert kiváncsi voltam hogy olyankor mit érezhet a barátom!:)
2008. nov. 16. 13:26
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy erős kemény bizsergető érzés, ami 1-2 másodpercig tart, utána meg erős egymás utáni lüktetés a faszodban, mialatt a spermád kispriccel. Nagyon jó érzés.
2009. júl. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hogy milyen érzés?? télleg valami elképesztő
2012. febr. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Természetessen igen. Nagyon klassz, elélvezés elötti jó érzés. F.
2012. márc. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

persze, hogy érezni, nagyon jó érzés,

de mikor el is élvezel az sokkal jobb ;)

2015. júl. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!