Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van olyan jó szándékú lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan jó szándékú lány aki megmondaná hogy öltözzek be fiúként szexi lánynak a fiúm kedvéért? Izgatja a dolog de nem tudom hogy kezdjek neki

Figyelt kérdés
2019. júl. 18. 14:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Fiú vagyok de:magssarkú.

Harisnya+tartó. Tanga vagy francia bugyi. Ehez szoknya kell.

Ha az nem ok valamiért akkor szük naci valami csajos darab.

Top,melltartó...hát nem tudom amúgysem menne bele semmi de akkor màr a legkisebb kosaras (gyerek méret?) Esetleg bikini melltartó de az is kérdéses.

Vagy egyberuha pántos,hogy ne essenle.


Hosszúhaj-> parókan ha valaminjobbat akarsz az drága,a chip-shit pedig leesik kényelmetlen,stb.


Smink->abbol szoritkozz a minimumra:rúzs,szem cerka. Ha nem vagy profi akkor szerintem ne erőltesd. Pláne akkor ne ha pasis arcod van.

2019. júl. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Majd írdmeg milett a nyerő szett.
2019. júl. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Én ha kimondottan szex miatt öltözök be, akkor van egy rózsaszín szexi babydollom, hozzá tartozó tangával, ehhez szoktam magassarkút felvenni, smink és paróka.

De még ami nagyon megvadítja a férfiakat, az a miniruha, alá szexi fehérnemű, combfix és magassarkú. Valamiért a hosszú szárú csizma is nagyon bejön nekik, mondjuk azt nyáron nem kellene, meg ez elég k*rvás szett már,de a legtöbb pasi megvadul ettől.

De függ a partneredtől is, van aki nem szereti az ennyire kihívó öltözetet, volt olyan pasim, aki a sima

hétköznapi női viseletet szerette, ahogy a lányok az utcán járkálnak, sima farmer top alatta fehérnemű.

Sminkelést meg lehet tanulni youtube videókból én is sokat gyakoroltam onnan, de persze ha van lány ismerős az sokat segít, főleg a ruhavásárlást könnyíti meg.

Parókából meg tényleg ne a 3000 Ft-st vedd, mert leesik.

Ha meg nem szőrtelen a lábad, akkor combfix kötelező. sőt akkor ruciból is olyan ami takar, szóval ne átlátszó. Miniruha combfix tökéletes mert takar szexi és a lényeghez hozzáfér, anélkül, hogy kicsomagolna.

Ha van még kérdésed nyugodtan írj :)

30/crossdresser

2019. júl. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a teljes szőrtelenítés hozzátartozik a dologhoz. Nekem kiábrándító lenne egy fiú ha szőrös lábbal öltözne lánynak. Ha szexi lány akar lenni, akkor az a minimum, hogy szépen le legyen szőrtelenítve mindenütt. Én nem szoktam lánynak öltözni, de én is szőrtelenítem magam mindenhol. :)
2019. júl. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!