Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szexi a férfiak számára...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szexi a férfiak számára minden női dolog?

Figyelt kérdés
Netes fórumokon még egy használt tampont is csodálkozva nézegetnek. Ha egy nő pisil vagy akár csak kilátszik a bugyija az már extra látványosság. Van ahol pénzért veszik a használt női bugyit. A férfiak miért vannak oda annyira ezekért a dolgokért?
2018. dec. 27. 11:59
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Bizonyos férfiak számára...
2018. dec. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Women are property ***** válasza:
59%
A férfiak többsége rendkívül szánalmas, amikor nőkről van szó. Még a lebutább, legcsúnyább lányokat is körberajongják egy kósza szex reményében. A jobb nők azzal keresnek renget, hogy idióta PC játékokat játszanak, és ezt közvetítik. Amikor meg ilyen tárgyakért pénzt is adnak, az extrém szánalmas.
2018. dec. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Úgy általában a férfiaknak ezek a dolgok egyáltalán nem szexik.


Akad 1-2 tucat férfi akinek ez vagy az szexi, és persze ilyen tucatot tényleg mindenhez találsz, de ne úgy képzeld, hogy az összes férfinek vonzó a szemöldök csipesztol a támponig minden, ami női (sőt, meg a csipeszes sem biztos, hogy szexinek találja a tampont és viszont)

2018. dec. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Engem is izgatnak a szép női holmik (ruhák, cipők, ékszerek, kiegészítők stb.), de csak annyiban, hogy szeretem, hogy szépek, és főleg a páromon szeretem őket nézegetni. Szeretem, ha nőiesen, változatosan öltözik, mert tudom, hogy nekem (is) akar tetszeni, illetve én is gyakran lepem meg ilyesmikkel. Egyszerűen csak hogy szeretem a nőies és szép dolgokat, illetve értékelem, amikor egy nő ilyeneket visel.

A használt alsónemű/tampon stb. teljesen más kategória, az ilyesmire beteg emberek izgulnak. Bár ki tudja, mi számít manapság betegnek, lassan az ilyen dolgok lesznek a normálisak... engem mindenesetre egyáltalán nem izgat.

2018. dec. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez azért nem minden férfinél van így. Valaki odavan a bugyikért, de a férfiaknak csak kisebb része.

Sokaknak van valami fétise, mindenkinél valami más alakul ki, amit különösen vonzónak tart egy nőn. De az kinek ne jönne be, ha egy nőnek kilátszik a bugyija? Persze, hogy extra látványosság!

2018. dec. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azért ne általánosítsunk!


Számomra sértő ha aberráltakkal veszel egy kalap alá mert én akár pont az ellenkezője is lehetek ugyanis engem inkább taszítanak a nők!


F/42

2018. dec. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert ennyire rajongunk a nőkért, emiatt. Mondjuk most nem a használt tamponra gondolok.
2018. dec. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 mantis religiosa ***** válasza:
89%
Ha 100 emberből 2 kiabál, és a többi csendben van, akkor csak azt a 2-t hallod, és azt hiheted, a tömeg véleményét hallod. Ne légy ennyire felszínes!
2018. dec. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
A rohadt nagy libidónk miatt, ami meghülyít minket.
2018. dec. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 mikeXxX ***** válasza:
Aki még életében nem volt nővel annak biztos izgalmas .
2018. dec. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!